Як зробити самому екран під ванною » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як зробити самому екран під ванною

Як зробити самому екран під ванною

Багато людей, збираючись провести ремонтні роботи в подібній кімнаті, іноді стикаються з потребою облаштування певного екрану під ванною. Безумовно, сьогодні в спеціалізованих магазинах можна знайти достатню кількість вже готових екранів. Але, самостійне його облаштування - це можливість зробити приміщення набагато більш привабливим і ексклюзивним.

Перед тим, як приступити до створення подібної конструкції, необхідно зробити розмітку, як на стінах, так і на підлозі. Для цього саме на стінах проводяться лінії вертикального напрямку, які згодом з'єднуються на підлозі. Орієнтуючись на бортик ванної, потрібно виміряти відстань між стінами.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

На наступному етапі проведення робіт відбувається, завдяки використанню металевої направляючої, формування заготовки. З цією метою краї профілю необхідно злегка надрізати і зігнути їх такимчином , щоб вертикальні відрізки розташовувалися виключно з боків. У той же час, середина подібної заготовки повинна дорівнювати відстані між стінами ванної кімнати. Коли процес виготовлення відповідної конструкції (в кінцевому результаті вона повинна придбати П-подібну форму) закінчений, необхідно прикріпити її до стін з двох сторін, використовуючи для досягнення високого результату саморізи. У той же час, напрямна кріпиться до підлоги і для максимізації міцності всієї конструкції, відбувається встановлення кількох стійок вертикального типу. Якраз на даному етапі значна кількість людей здійснює вельми грубу і в той же час не менш поширену помилку, що складається в повному загорожуванні підходів до труб. Тому, відразу до того, як приступати до даної діяльності, потрібно залишити невеликий проміжок.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

На наступному етапі потрібно виміряти і вирізати, виходячи з отриманих параметрів, лист гіпсокартону і провести його кріплення до напрямної завдяки застосуванню саморізів. До речі, вибирати необхідно, тільки вологостійкий гіпсокартон. Після цього з нього вирізається ще один шматок, який будуть застосовувати для обробки підходів до труб.

Після всіх дій, можна починати облицювальні роботи. За допомогою спеціального пістолета на поверхню плитки наносяться рідкі цвяхи і відбувається її притиснення до гіпсокартону. Подібним способом обробляється вся поверхня. На заключному етапі шви обробляються за допомогою найбільш відповідної за кольором затирки.
 
Читати також:
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як зробити самому екран під ванною
22-10-2015
Кулькість читачів: 1836