Як зробити дитяче ліжко з дерева своїми руками » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як зробити дитяче ліжко з дерева своїми руками

Як зробити дитяче ліжко з дерева своїми руками

Якщо вам набридли стандартні меблі з магазину, якщо ви хочете, щоб ваш будинок виглядав по-особливому затишно і привабливо, тоді за справу! Адже ніщо не може зрівнятися з теплом натурального дерева, з його неповторним малюнком і ледь відчутним запахом лісу. Зробіть своїми руками це чудове дитяче ліжко з дерева - це зовсім не складно, як може здатися на перший погляд.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
Для виготовлення дитячого ліжка з дерева вам знадобиться

    електродриль потужністю 900 Вт .;
    свердло перове №20;
    набір кільцевих пил;
    болгарка з набором шліфувальних пелюсткових дисків №40-120;
    ножівка або бензопила;
    шурупи по дереву 8x150 і 6x80;
    шестигранник;
    шайби під шурупи, насадка, головка для шурупів;
    свердло спіральне 6x300;
    шурупи по дереву 4,5x35-40-45;
    біта і свердло під них на 4,0 і 6;
    стамеска.

Як зробити дитяче ліжко з дерева

Використовуємо тільки суху деревину, для ніжок підійдуть стовбури діаметром 14-15 см, каркас робиться з жердин діаметром 8-10 см.

Як зробити дитяче ліжко з дерева своїми руками


1. Спочатку із заготовок робимо ніжки і несучі поперечні жердини, потім за допомогою дрилі і кільцевої пилки на потрібній висоті вирізаємо круглий отвір глибиною 20-30 мм і діаметром трохи менше жердини. Стамескою вибираємо чашку. Кінці жердин закруглюємо і підганяємо за допомогою болгарки (шліф-диск №40) так, щоб вони входили в чашки. На нижніх поперечинах за допомогою бензопили вибираємо чверть для укладання дощок.

2. Стовпи-ніжки встановлюємо вертикально. У випиляні чашки вставляємо жердини і щільно притискаємо. Із зовнішнього боку в центрі чашки Пєровим свердлом висвердлюємо отвір 4-5 см для заглиблення шурупа. Свердлом 6x300 із зовнішнього боку по центру отвори навпроти чашки свердлимо наскрізь стовпчик ніжки, просвердлюючи відразу жердину на потрібну глибину під шуруп 8x150. Для стійкості конструкції беремо гілки діаметром 4 см і довжиною 30 см, висвердлюємо пером 1,5 см отвори з двох сторін під головку шурупа, потім прикладаємо під кутом 45 град, з внутрішньої сторони, свердлом наскрізь свердлимо ніжку і жердину на 5 см. Кріпимо до ніжки і нижньої перекладини шурупами 8x80, і так - кожну ніжку. Шестигранні шурупи стягаємо дрилем з насадкою. Ось і наш каркас.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

3. Після складання і підгонки всіх деталей розбираємо каркас для шліфування й полірування.

Шліфовку виробляємо болгаркою з шліфдіском №40, щоб залишилися природні форми. Сучки округляємо, дефекти вишліфовує. Потім - полірування шліфдіском №120, що надати блиск і гладкість поверхні.

4. Якщо ліжко широке, більше 120 см, то між дужками потрібно встановити поперечно-вертикальні гілки діаметром 4-5 см для жорсткості. У нижній і верхній перекладинах дужки висвердлюємо Пєровим свердлом отвори завглибшки 2-3 см, підбираємо гілки, розкручуємо боковину. Вставляємо гілки, підганяючи одна до одної в стик. Просвердлюємо свердлом на 6 отвори під капелюшок шурупа на 0,5 см, потім свердлом на 4 і прикручуємо. Аналогічно робимо другу спинку.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Візерунок з гілок підбираємо в єдиному стилі. Гілки перед вставкою теж шліфуємо і поліруємо.

Нарізаємо і укладаємо дошки на зрізані чверті нижніх жердин, кладемо фанеру і дитяче ліжко з дерева готове. Залишається тільки пофарбувати лаком, воском, маслом - кому як подобається!
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як зробити дитяче ліжко з дерева своїми руками
12-10-2015
Кулькість читачів: 2673