Як правильно поздоровляти начальника з днем народження » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як правильно поздоровляти начальника з днем народження

Як правильно поздоровляти начальника з днем народження

Для кожного з нас начальник - начебто надлюдини із залізними нервами, сталевим серцем і холодною головою. Адже він теж людина, і теж страждає від втоми, браку часу і звичайних людських слабкостей. Без сумніву, Ваш бос буде приємно здивований, якщо команда влаштує йому поздоровлення з Днем народження. А про те, як це найкраще зробити, ми вам сьогодні й розповімо.

ПоспостерігайтеСпробуйте поспостерігати за своїм начальником і з'ясувати все про його смаки та вподобання. Поговоріть з колегами. Не виключено, що хтось знає, про що мріє Ваш керівник або яке у нього хобі.

Відправте музичне вітанняРано вранці, щоб справити сильний ефект, можете відправити босові на телефон музичне привітання. Воно завжди - велика несподіванка. До того ж Ви, таким чином, піднімете шефу настрій і налаштуєте його на позитивний лад.

Приміряйте на себе його шкіру

Уявіть себе на місці Вашого начальника. Якщо б ви були в кріслі свого начальника, про яке свято Ви мріяли б? Який подарунок хотіли б отримати? Примірявши на собі «місце начальника», Ви з більшою ймовірністю вгадаєте з сюрпризом.

Зверніть увагу на упаковку


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як правильно поздоровляти начальника з днем народження
26-09-2015
Кулькість читачів: 1930