Як правильно вибирати сталеві двері » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як правильно вибирати сталеві двері

Як правильно вибирати сталеві двері

Сталеві двері нині в моді. Купують їх досить часто. А ось про те, як вибрати двері так, щоб вона багато років надійно захищала ваш будинок, ми вам сьогодні розповімо.

КРОК 1
Не майте ілюзій щодо захисних властивостей

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Сталеві двері можуть стати прекрасним засобом захисту вашого офісу, будинку або промприміщення. Проте, щоб «металевий друг» приніс вам радість, до процесу виготовлення та замовлення двері потрібно підійти з професіоналізмом і розумінням, інакше розчарувань не уникнути. Навіть такі міцні двері не можуть дати вам стовідсоткової гарантії від злому. Будь-які металеві двері можна відкрити. Справа тут хіба що в застосовуваних зусиллях, витраченому часі і реакції ваших сусідів на шум електроінструменту. Сьогодні виробники дверей докладають зусиль на збільшення часу, необхідного для злому дверей. Згідно зі статистикою, не відкривши двері протягом перших п'ятнадцяти-двадцяти хвилин, зловмисники кидають затію. Єдине виключення - це вторгнення, вчинене за наведенням, тобто заплановане.

КРОК 2
Правильно замовляйте металеві двері

Замовляючи металеві двері, направте основні кошти на те, щоб укомплектувати її серйозними замками 4-го класу й додати конструкції більшу міцність. Так, ви можете вибрати жорстку раму міцнішою, при можливості - комбіновану з профілю замкнутого перетину, де профіль вашої двері буде не менше 40х25х2 мм, а товщина металу - не менше ніж двох міліметрів. Щоб петлі служили вам довше, додали зручності в експлуатації, встановлюйте їх на кульках або підшипниках.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

КРОК 3
Зверніть увагу на замки
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як правильно вибирати сталеві двері
20-09-2015
Кулькість читачів: 1714