Як правильно вибирати шкарпетки » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як правильно вибирати шкарпетки

Як правильно вибирати шкарпетки

Найчастіше шкарпетки - далеко не основна деталь чоловічого гардеробу. Однак без них, як кажуть, нікуди. До того ж модельєри на все горло кричать про те, що поряд з краваткою і годинником - шкарпетки можуть розповісти про чоловіка більше, ніж паспорт. А про те, як їх потрібно вибирати, ми вам сьогодні розповімо.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

КРОК 1
Зверніть увагу на колір

Слідкуйте за тим, щоб колір ваших шкарпеток відповідав загальному тону ваших черевик і штанів. Так, для ділового костюма вибирайте нейтральні, спокійні тони, а більш веселе забарвлення шкарпеток одягайте до спортивного одягу. Однак при виборі шкарпеток орієнтуйтеся не тільки на їх естетичний вигляд, але також на міцність і зручність.

КРОК 2
Дивіться на пряжу

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Склад пряжі, з якої робляться шкарпетки - головний орієнтир при їх виборі. Вона може бути синтетичною, напіввовняною або бавовняною. Але краще все-таки віддавати перевагу натуральним матеріалам. Зрозуміло, складно знайти щось зручніше синтетичних «безрозмірних» шкарпеток, проте ноги в них дуже сильно пітніють. Запам'ятайте, що кількість синтетики в шкарпетці прямо пропорційноа їх дешевизні і довговічності. Уникати синтетичних домішок повинні алергіки, діти і просто ті, для кого хороше самопочуття і здоров'я - не остання річ.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як правильно вибирати шкарпетки
20-09-2015
Кулькість читачів: 1815