Якщо «чоловік об'ївся груш». Енциклопедичний довідник для мужів зі стажем » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Якщо «чоловік об'ївся груш». Енциклопедичний довідник для мужів зі стажем

Якщо «чоловік об'ївся груш». Енциклопедичний довідник для мужів зі стажем

Енциклопедичний довідник для мужів зі стажем

Галантність - в принципі, все те, що проробляють розумні підлеглі відносно своєї начальниці: відкривають перед нею двері, підносять портфельчик, подають запальничку, 8 Березня з ранку раніше дарують букетики і говорять компліменти. А хто сказав, що дружина - не найголовніша з начальниць ?!

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Дача - місце тортур. Щоб позбавити себе від нього раз і назавжди, чесно поїдьте до грядок, коли почнуть вилазити перші зелені паростки. Мовляв, дорога, бачу, як тобі одній важко! І - сумлінно, «помилково» повидирайте виключно культурні рослини, залишивши цвісти і пахнути бур'яни. З цього часу всі законні вихідні ви будете мирно і щасливо проводити вдома на дивані: можете не сумніватися, до дачі вас не підпустять і на гарматний постріл.

Парфуми (туалетна вода) - щось пахуче у флакончиках, що прийнято дарувати дружинам на свято. Однак не варто, одного разу вручивши дамі серця «он ту синю пляшечку з золотим написом» і почувши у відповідь захоплене «Ах!», З прискіпливістю повторювати ритуал кожен божий рік. Повірте, крім обраного вами 10 років тому за допомогою продавщиці синього флакончика існує безліч флакончиків інших забарвлень і з іншими запахами. І взагалі, загляньте як-небудь за стопочку білизни в шафі. У нас є сильна підозра, що п'ять з десяти подарованих пляшечок мирно спочиває саме там.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Якщо «чоловік об'ївся груш». Енциклопедичний довідник для мужів зі стажем
14-09-2015
Кулькість читачів: 1822