Як вивести суперклей з одягу? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як вивести суперклей з одягу?

Як вивести суперклей з одягу?

Мало хто з нас не стикався з високоефективним китайським супер клеєм. Всі поради, написані в цій статті, були перевірені на особистому досвіді.

Ми завжди боїмося зронити краплю на одяг, коли відкриваємо черговий тюбик супер клею. У кожного з нас є улюблені джинси, штани або будь-яка інша річ, в якій ми готові ходити і вдень і вночі. Але у нас чомусь трапляється така ситуація, яка обов'язково зіпсує нам не тільки улюблену річ, але і радість від її носіння.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Уявіть, ви вся в піднесеному настрої приїжджаєте з дитиною в гості до улюбленої бабусі, і раптом у вашої дитини відривається підошва у кросівок. Ну, не поїдете ж ви через все місто за змінним взуттям. На допомогу прийде супер клей. Але тут збуваються всі наші найсильніші страхи, і крапля клею падає на ваш одяг. Як на зло, крапля завжди падає в те місце, яке не закриєш джемпером або іншою річчю.

На обличчі відразу виступають сльози, а від думки, якими будуть слова чоловіка, коли він повернеться додому, взагалі стає погано. Чомусь в інтернеті практично немає інформації, як вивести пляму від китайського супер клею з джинсів.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як вивести суперклей з одягу?
13-09-2015
Кулькість читачів: 2056