Як розвинути увагу? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день

Як розвинути увагу?

Якщо говорити на простій і зрозумілій мові, увага - це здатність мозку концентруватися на чому-небудь. Щодня з навколишнього світу надходить безліч сигналів, а мозок їх вибірково сприймає. Увага може бути активною і пасивною. Активна - це коли Ви самі направлено концентріруетесь на певному предметі, а пасивна - це те, що запам'ятовується мимоволі.

З самого народження людина старається, якомога швидше вивчити світ. Малюкові весь довколишній простір шалено цікавий. Жодна деталь не промайне повз його очей. У дитинстві дуже просто все запам'ятовувати, але з часом така здатність слабшає. Цікаво, чому це відбувається і чи можна щось з цим зробити? Як розвивати увагу?

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Як і більшість інших умінь і звичок, увага може слабшати, якщо єю не користуватися і не розвивати. Щоб таке вміння не згасало і зміцнювалося, його потрібно постійно тренувати.

Щоб дізнатися, наскільки розвинена Ваша увага, існує кілька простих і дієвих способів. Наприклад, згадайте, коли сьогодні вранці виходили з під'їзду, що Ви запам'ятали? Хтось пройшов? Пробігла кішка або собака? Якого вони кольору? Або ж просто згадайте свій робочий кабінет. Чи можете Ви безпомилково назвати, що зараз лежить на робочому столі? Що знаходитися у дальньому, або ближньому куті? Якщо Вам вдалося правильно назвати більшість предметів, вітаємо, з Вашою увагою все відмінно. А якщо ж Ви неправильно називали предмети або плутали місця їх розташування, тоді займіться розвитком і тренуванням своєї уваги.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як розвинути увагу?
12-09-2015
Кулькість читачів: 2254