Як вибрати пилосос? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день

Як вибрати пилосос?

Полиці магазинів побутової техніки сьогодні просто рясніють найрізноманітнішими товарами, які полегшують наше повсякденне життя. І в цьому списку, без сумнівів, лідируючу позицію займають пристрої для прибирання приміщень - пилососи.

Сучасний асортимент їх настільки великий, що покупець цілком може розгубитися, вибираючи собі домашнього помічника. Постараємося розібратися, як вибрати пилосос, щоб він забезпечував якість прибирання і виправдав очікування споживача, адже зовні вони всі схожі немов близнюки ...

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

За типом пилозбірника

Важливою деталлю "подметателя ковров" (саме так називався перший пилосос, винайдений в США в 19 столітті) є пилозбірник. Найдешевший його вид - мішок; обладнані їм пилососи, відтак найдешевші.

Якщо мішок багаторазовий, то доводиться регулярно його чистити і прати. Ця процедура не з приємних, але інакше є ймовірність появи пилових кліщів і бактерій, бруд для них - рідна стихія. Одноразові пилозбірники не потребують чищенні, вони є витратним матеріалом і тому їх доводиться періодично купувати.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як вибрати пилосос?
12-09-2015
Кулькість читачів: 2038