Як вибрати електричний чайник? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як вибрати електричний чайник?

Як вибрати електричний чайник?

Не знаєте за якими параметрами підбирати електричний чайник? Ми вам допоможемо!

Матеріали

Перше питання, яке повинен задавати покупець при купівлі чайника: а з якого матеріалу він виготовлений? Перевага чайників із пластику в тому, що вони недорогі, але через пару років куплена вами модель вже втратить гарний зовнішній вигляд.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Крім того, при виборі такого чайника потрібно бути впевненим, що пластик не пахне, від нього не надходить сильного неприємного хімічного запаху. В іншому випадку, при кип'ятінні вода придбає неприємний смак.

Наступний вид чайників - це металеві моделі. Вони набагато надійніше, ніж попередні, витримають навіть падіння, а через 2-3 роки при належному догляді чайник з металу буде виглядати як новий. Однак ці вироби сильно нагріваються, і людині при поводженні з металевим чайником потрібно бути акуратним і обережним.

Що стосується чайників зі скляним корпусом, то дизайн вигідно відрізняє від інших. Доведено і те, що такі чайники екологічні, тобто ніяких домішок у воду вони не виділяють. Недоліком є ​​те, що, як і будь-який скляний посуд, вони б'ються, тому при виборі віддавайте перевагу товстостінним моделям.

Також зверніть увагу, чи є у вибраного вами електричного чайника функція автоматичного відключення при знятті з підставки. Ця, здавалося б, незначна деталь не дозволить пустому чайнику включитися, коли ви поставите його на підставку, що є питанням пожежної безпеки.

Нагрівальні елементи

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як вибрати електричний чайник?
11-09-2015
Кулькість читачів: 1805