Як правильно купити прасувальну дошку » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як правильно купити прасувальну дошку

Як правильно купити прасувальну дошку

Прасувальна дошка - потрібна і важлива в господарстві річ. Вона позбавляє від необхідності гладити на стільцях, ліжках або інших підручних поверхнях, зігнувшись у три погибелі, мучитися з маленькими деталями, рукавами і кишенями при незручному прасуванні на столі. Але при покупці дошки треба враховувати кілька моментів, щоб не розчаруватися згодом: у дошки повинна бути можливість регулювати висоту, вона повинна бути досить широкою і стабільно стояти на підлозі.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 

Розглянемо три конкретних моделі прасувальних дощок


Gimi Poker

Дошка Gimi Poker виробляється в Італії. Розміри прасувальної поверхні 122 × 40 см відмінно підходять для прасування не тільки одягу, але і домашнього текстилю. Скошені кути забезпечують зручне розгладження найскладніших деталей, до яких складно підібратися на звичайній дошці. Зроблена робоча поверхня з металевої сітки. Матеріал гарантує довгий термін служби дошки, а сітчаста поверхня дозволяє пару легко проходити, покращуючи якість розгладження. Сталеві ніжки забезпечують хорошу стійкість дошки. Висоту дошки можна регулювати.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Підкладка і чохол дошки - важливий показник її якості. Деякі матеріали чохлів і підкладок швидко прогорають під великою температурою праски. У Gimi Poker чохол виконаний з 100% бавовни, що дозволяє гладити білизну на максимальних температурах, і забезпечує гарне ковзання праски. Для підкладки узятий м'який повстяний матеріал.

Додатковий комфорт при використанні дошки створюють такі додаткові деталі, як висувається поличка для білизни, окреме місце для праски і утримувач для його шнура. При всіх перерахованих вище якостях вага дошки складає всього 8 кг. Вона легко складається і в складеному вигляді вимагає мало місця, що робить її ідеальною для використання в маленьких квартирах. З усіх точок зору ця модель прасувальної дошки зручна і якісна.

Друга модель, яку хотілося б розглянути, - німецька прасувальна дошка Zalger Sekret 500-804 Blue. Розміри її на пару сантиметрів більше попередньої - 123 × 43 см. Перфорована решітка з металу, яка використана у виготовленні поверхні дошки, забезпечує чудову прохідність пари. Скошена форма столу дає можливість ідеально розгладжувати кожну деталь одягу.

Чохол в Zalger Sekret 500-804 Blue зшитий з теплостійких тканини з додаванням металізованих волокон. Підкладка повстяна. Комплектація дошки доповнена подовжувачем, держателем для шнура праски і підставкою для самої праски, а також підставкою для розгладження рукавів.

Висоту дошки можна регулювати до 90 см. Вага її становить 6,5 кг. Чудовий та зручний варіант для будь-якої господині.

Gimi Unico Drop

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Прасувальна дошка Gimi Unico Drop виготовляється в Італії, і за багатьма якостями схожа на першу розглянуту модель Gimi Poker. У ній так само є поличка для білизни, тримач шнура праски, її робоча поверхня зроблена з металевих грат. Чохол з 100% бавовняної тканини. Але для підкладки в цій моделі використовується поролон. Досить велика поверхню (122 × 38 см) дозволяє гладити речі від найменших до дуже великих, як, наприклад, фіранки і постільну білизну. Для ще більшої зручності дошка укомплектована підставкою для розгладження рукавів і дрібних деталей одягу.

Висоту робочого столу в цій моделі теж можна відрегулювати. У зібраному вигляді дошка має розміри 38x7x153 см, а її вага - 8,5 кг. Прекрасний вибір для будь-якої квартири або будинку, навіть для дуже невеликої площі.

Як можна бачити, в сучасних прасувальних дошках передбачено все для максимально зручності їх використання. Вибір однієї, що підходить саме для вас, буде залежати від нюансів комплектації і, звичайно, цінової категорії.
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як правильно купити прасувальну дошку
6-10-2016
Кулькість читачів: 1428