Як правильно купити мікрохвильову піч » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як правильно купити мікрохвильову піч

Як правильно купити мікрохвильову піч

У Вас ще немає мікрохвильової печі ?! Ця стаття допоможе Вам зробити правильний вибір!

Мікрохвильові печі за останні роки завоювали повагу серед широкого кола споживачів. Вони легкі в використанні як для дітей, так і людей похилого віку. У комплекті з СВЧ-піччю йде книга рецептів, де кожен знайде страву на свій смак. Вони економлять час і сили. Ви просто ставите блюдо в піч і задаєте потрібну функцію для приготування цієї страви. При виборі печі зверніть увагу на такий фактор, як обсяг камери. Він є одним з найважливіших параметрів при виборі мікрохвильової печі.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Функціональність


Для сім'ї з двох чоловік досить буде печі з камерою до 20 літрів. Також вона підійде для однієї людини.

Якщо у вас є діти, то вибирайте СВЧ-піч з об'ємом камери більше 23 літрів. У разі великої родини, варто звернути увагу на модель камера якої більше 30 літрів.

Третій принцип не менш важливий. Це розміри піддону. Їх також варто враховувати з розмірів ваших страв і кількості членів сім'ї. Якщо ви багато готуєте великими порціями, то вибирайте модель з великим піддоном.

Види СВЧ-печей


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Без поворотного столу. Така модель включає в себе додаткові антени, або розподільник СВЧ-хвиль, який обертається.

Соло. Модель маленьких розмірів з невеликою кількістю функцій. Як правило, використовується тільки для розігріву.

Комбіновані печі. Містять в собі гриль і НВЧ-хвилі.

Якщо використовувати тільки СВЧ, то підійдуть мікрохвильові печі з камерою об'ємом 23 літра. У разі використання гриля, краще зупинити вибір на обсязі камери 27-28 літрів. Як правило, найбільш часто використовуються печі середніх розмірів. У них достатній обсяг. А також до них можна додати конвекцию і гриль. СВЧ-печі з об'ємною камерою вже включають в себе ці функції. У них вільно поміститься індичка, дичина, велика супова каструля, також додаткові ґрати. Це дасть вам можливість розширити кулінарні здібності. Але не варто забувати, що така піч займає багато простору.
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як правильно купити мікрохвильову піч
5-10-2016
Кулькість читачів: 1311