Перевірені поради як боротися з комарами » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Перевірені поради як боротися з комарами

Перевірені поради як боротися з комарами

За довгі роки боротьби з цими маленькими, але непереможними шкідниками, все-таки без них теж не можна - птиці же повинні щось їсти, людство придумало безліч способів полегшити собі життя: від москітних сіток до усіляких репелентів - засобів, безпосередньо захищають шкіру: мазей , пластинок, рідин і так далі.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Як вибрати найоптимальніший варіант боротьби з комарами - ознайомся з усіма засобами.


Боротьба з комарами в приміщенні, зокрема квартирі або будинку, не така важка, як на відкритому повітрі. Вдома, щоб захиститися від комарів, досить просто:

- Закрити кватирки спеціальними сітками
- За годину перед сном включити фумігатор з пластинкою або антикомариною рідиною

Взагалі, фумігатори призначені для роботи на протязі всієї ночі, так вони ефективніше знищують комарів навіть при відкритих вікнах.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Порада №1 проте в умовах поширення великої кількості дешевих підробок краще не ризикувати і не залишати на цілу ніч без нагляду апарат, а відкриті вікна у відсутності кондиціонера захистити сіткою. Антикомарині мазі та спреї вдома застосовувати не рекомендується, так як існує висока ймовірність того, що репелент потрапить в їжу, очі, крем можуть лизнути домашні тварини, а в деяких випадках - і діти. Увечері наші будинки перетворюються в справжній магніт для комах: їх вабить світлом ламп, вони злітаються з усієї округи.

Порада №2 в цьому випадку на допомогу знову прийде все та ж незамінна москітна сітка. Складніші справи з комахами на вулиці - в поході, в лісі, на дачі. Тут нас атакують не тільки комарі, до них ще додаються мухи, гедзі, бджоли, оси і мошки. Словом не засумуєш. Причому у всіх цих милих істот є свої пристрасті. Як зробити відпочинок на природі комфортним - дотримуйтесь наступних рекомендацій.

Порада №3 На природі, крім репелентів, послужить добру службу капелюх бджоляра. Він захистить вас від укусів комах, хоча і не відлякає їх повністю. Або ж застосувати народну мазь: змішати соснову смолу з вазеліном, помістити в кулон, наприклад з волоського горіха і повісити на шию. Важливо, щоб кулон був на половину розкритий, щоб диво-засіб міг впливати на комарів.

Порада №4 Увечері в лісі або на дачі вас виручить багаття. Досить кинути у вогонь згнилі листя, траву, кору берези, дочекатися, поки вся ця горюча суміш не перетвориться на вугілля і покласти їх в консервну банку - димокур готовий.

За допомогою нього можна викурити з намету або дачного будиночка всю комарину рать, а потім надійно закрити двері і вікна.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Порада №5 Те ж саме можна зробити з звичайної пластинки від комарів, варто лише підпалити її з одного краю. Як у випадку з вугіллям, так і з пластинкою, діяти потрібно гранично акуратно - щоб уникнути непотрібної пожежі.

І важливо, незалежно який засіб ви оберете для боротьби з комахами, не забувайте вранці відкрити всі вікна і двері - гарненько все провітрити. Якщо ж ви використовували мазь або спреї, то одяг слід випрати, так як тривале зіткнення репелентів зі шкірою може викликати алергічну реакцію.
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Перевірені поради як боротися з комарами
5-10-2016
Кулькість читачів: 1222