Бавовняна ковдра - затишок, тепло і насолода » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Бавовняна ковдра - затишок, тепло і насолода

Бавовняна ковдра - затишок, тепло і насолода

У розпорядженні кожної господині повинно бути якісне бавовняне ковдру. На ринку дана продукція представлена ​​в широкому асортименті. Що важливо знати про вибір бавовняного ковдри?

Ковдра - це той супутник, який супроводжує нас щоночі під час сну. Без нього просто неможливо уявити жодну ліжко. Адже саме цей аксесуар уособлює затишок, м'якість і теплоту. Вибір даного вироби - досить важка і делікатна завдання. Адже саме воно повинно сприяти гарному, комфортному відпочинку.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Як всім відомо, ковдри бувають літні, зимові та демісезонні. Таким чином, вибираючи собі необхідний атрибут для комфортного сну, треба враховувати деякі деталі.
Критерії вибору ковдри

Природно на першому місці буде матеріал, з якого виготовляється річ. І тут відразу варто зупинити увагу на тому, що сьогодні велику популярність отримали моделі з бавовни. Таку популярність останній знайшов завдяки своїм цінним якостям:


   
- провідність повітря;
   
- вбирання і випаровування вологи;
   
- довговічність і зносостійкість;
    -
підтримка початкової форми і забарвлення;
   
- витримує часті прання;
    -
гіпоалергенний матеріал;
   
- в складеному вигляді не займає багато місця.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Завдяки своїм переважним властивостями бавовняні ковдри - це ідеальний літній варіант. Так як воно крім перерахованих вище якостей дуже легке і має властивість забезпечувати стабільну температуру тіла.

Також хочеться відзначити і те, що подібні вироби мають різноманітні розміри. І хоча вони діляться на полуторні і двоспальні, проте їх габарити можуть незначно відрізняться один від одного. Ці параметри залежать від країн-виробників даної продукції. З огляду на це, при виборі вам слід звертати увагу на розміри свого постільної білизни.

Хочеться сказати і про зігріваючих властивостях даного предмета. Чи буде він зігрівати вас чи ні - залежить від наповнювача. І чим якісніше і натуральніше наповнювач, тим відповідно вище ці властивості.

У нашому випадку ковдру виготовляється з ретельно і ефективно прочесали бавовняного волокна. І перш ніж прочесати і укласти наповнювач, а також простьобаний його, сировина промивається і очищується від лушпиння. Саме завдяки такій технології виробництва даний виріб стає повітряним, м'яким і легким.

Догляд за бавовняною ковдрою


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

І ще один важливий момент. Аксесуар з бавовни дуже простий і легкий у догляді. Після покупки слід розгорнути його і розстелити, щоб ковдру розправився і збагатилося киснем. Бажаний доступ свіжого повітря. Таким чином воно придбає обсяг, пишність і м'якість.

Такий варіант не втратить форму, якщо його трохи збивати кожен день або просто струшувати. Це також допоможе позбутися від пилу всередині чохла. Дане текстильний виріб можна прати в пральній машинці. Бавовна добре переносить температуру води до 60 градусів, тільки при цьому слід ставити знижені обороти віджиму. Це необхідно для збереження пишності.

Вибираючи ковдру, пам'ятайте, що в нього ми закутують, приходячи додому після важкого робочого дня, або коли на вулиці холодно і сиро. І саме воно дарує нам моменти затишку, тепла і насолоди.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Бавовняна ковдра - затишок, тепло і насолода
15-09-2016
Кулькість читачів: 1208