Даю совет - Як швидко підготуватися до іспиту? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Даю совет - Як швидко підготуватися до іспиту?

Даю совет - Як швидко підготуватися до іспиту?

Більшості студентів знайоме неприємне почуття, коли очі просто злипаються, голова стає важкою, як чавун, а свідомість просто відмовляється сприймати той неймовірний обсяг інформації, який потрібно освоїти за кілька днів перед іспитом. У цей момент учнів мучить одне наболіле питання: «Як швидко підготуватися до іспиту?», На який вони не знаходять відповіді.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Звичайно, потрібно готуватися до іспитів регулярно, протягом семестру, крок за кроком. Тільки студентство - веселий час юності, яке не хочеться витрачати на тужливе сидіння перед розгорненою книгою. Час швидко плине за розвагами, і ось - до іспиту всього кілька днів. Що ж робити, як швидко підготуватися до іспиту?

Наступні корисні поради допоможуть вам розібратися в ситуації, що склалася:

1. Сконцентруйтеся і зробіть над собою зусилля. Усуньте всі зовнішні подразники в кімнаті: вимкніть телевізор і радіо, закрийте улюблений ноутбук, відключіть системний шнур і мобільний телефон. Нехай ніщо і ніхто не заважає вам займатися предметом, який ви будете здавати. Тільки гранична концентрація уваги дозволить запам'ятати максимальний обсяг матеріалу.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

2. Використовуйте мнемотехнику (асоціативне мислення). Подумайте, з чим у вас асоціюється та чи інша дата в науці, наприклад, з днем ​​народження дівчини або хлопця, або яким-небудь іншим святом. А щоб запам'ятати формулу, можна провести «паралель» між буквами в самій формулі і словами. Після цього легко буде скласти з одержаних букв цікаву чи навіть смішну фразу, яка запам'ятається дуже легко. А на іспиті «випливе» з пам'яті без особливих зусиль.

3. Дозвольте собі відпочити після «трудів праведних» і знову повторіть матеріал. Така тактика полегшить запам'ятовування, питання і теми немов «разложатся по поличках», як би систематизуються. У кожному дні який залишився до іспиту, виділіть собі по 1-2 години на повторення вивченого. І ви багато чого запам'ятайте.

Успіхів у екзаменаційній сесії!
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Даю совет - Як швидко підготуватися до іспиту?
27-08-2015
Кулькість читачів: 2078