Корисні поради для молоді
карта сайта Корисні поради на кожен день
4188
0

Що подарувати коханій чи коханому на День Святого Валентина

12 ноя 2015
День Святого Валентина міцно ввійшов у список одних з улюблених свят не тільки молоді, а й старшого покоління, хоча ще 15-20 років тому це свято знали не багато. За ці роки більшість з нас передарували всілякі валентинки і романтичні подарунки своїм коханим, і щороку стає все важче і важче
2744
0

Як змусити себе вчитися?

13 сен 2015
Багатьом студентам деколи стає лінь щось робити, тому вони замислюються про мотивацію. Але магічних формул самонавіювання, що змушують працювати, просто не існує! Так що на слова покладатися не варто, потрібно діяти. А за допомогою правильної мотивації ви досягнете успіху!
2249
0

Як сподобатися дівчині?

08 сен 2015
Мужні і сильні чоловіки часто стають беззахисними і слабкими в питаннях що стосуються слабкої статі. Страх перед одвічною жіночою сутністю робить їх боязкими і несміливими. Ця стаття містить рекомендації, з якими ймовірність сподобатися дівчині зростає в рази.
2267
0

Як освідчитися у коханні?

08 сен 2015
Це почуття вривається в життя людини, немов свіжий вітер. Любов надихає, окрилює, дарує сили. При одному тільки погляді коханої людини все всередині завмирає. Голос тремтить, метелики в животі починають стрімко пурхати, думки плутаються. Як же знайти в собі сили і зізнатися в любові. Та не просто
2125
0

Даю совет - Як швидко підготуватися до іспиту?

27 авг 2015
Більшості студентів знайоме неприємне почуття, коли очі просто злипаються, голова стає важкою, як чавун, а свідомість просто відмовляється сприймати той неймовірний обсяг інформації, який потрібно освоїти за кілька днів перед іспитом.