Як правильно удобрювати грунт? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як правильно удобрювати грунт?

Як правильно удобрювати грунт?

Часто читаю: «Додайте жменю мінерального добрива», але на практиці ми ж не засипаємо жменю, а рівномірно перемішуємо з субстратом або розчиняємо у воді. Здається, чим рівномірніше внесено добриво, тим краще. Але все не так просто!

Коренева система рослин пристосована до пошуку і поглинанню елементів живлення, що містяться в грунті, як правило, в невеликих осередках. Рослини здатні знаходити ці осередки і утворювати спеціальні корені, які засвоюють високі концентрації солей. Через невелику кількість цих коренів (їх називають високосолевими) всмоктуються мікроелементи. Решта коріння працюють в колишньому режимі.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Якщо добрива внесені на невеликій ділянці, то рослині досить утворити трохи спеціальних коренів і швидко почати ефективно годуватися. Якщо ж добриво раптово з'являється у всьому обсязі грунту, то перебудові підлягає вся коренева система. Це величезний стрес, що призводить до затримки росту.

Правильніше вносити мінеральні добрива не по всій поверхні грунту, а локально. При підгодівлі плодових дерев і чагарників зробіть по периметру крони 2-3 лунки і покладіть в них добриво. Для овочів на грядках зробіть бровки між посадками і полийте їх концентрованим розчином добрива або насипте туди гранули.

А ось зброджені настої трав, компосту, розчини гуматних добрив потрібно вносити по площах. Їх поживні речовини добре засвоюються звичайною кореневою системою.
 
Читати також:
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як правильно удобрювати грунт?
28-12-2015
Кулькість читачів: 2078