Як вирощувати пастернак » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як вирощувати пастернак

Як вирощувати пастернак

Корінь пастернаку одночасно нагадує коренеплід петрушки і моркви. Раніше цей овоч був дуже популярним, тепер же рідко хто його вирощує. Але спробувати варто, адже за змістом каротину пастернак обігнав навіть моркву! Єдине, що може доставляти проблеми, - листя. Якщо зачепити їх в жарку літню погоду, вони обпалюють шкіру, тому в спекотний полудень до рослини краще не підходити або гарненько прикрити всі частини тіла одягом.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Я придумала, як вирощувати цю культуру без клопоту. Посіяла насіння в кінці квітня, приблизно через 3 тижні вони проросли. Потім прорідила рослини, прополола бур'яни, часто поливала.

До середині жовтня м'ясисте соковите коріння виросло як на підбір - великі, рівні. Я викопала тільки їх частину, вимила, висушила і взимку додавала при варінні в супи. Решта коріння залишила в землі, прикривши їх невеликим шаром перегною. Вони прекрасно перезимували і до кінця літа дали насіння.

Я їх зібрала, посіяла на вільне місце, присипавши легким грунтом на 2 см. На наступний рік вони проросли - мій пастернаковий конвеєр запрацював!
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як вирощувати пастернак
28-12-2015
Кулькість читачів: 1650