Як правильно вирощувати топінамбур » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як правильно вирощувати топінамбур

Як правильно вирощувати топінамбур

Недосвідчена людина може подумати, що це - соняшник з маленькими квітками, стебла якого часом досягають двох метрів. На їхніх верхівках цвітуть 7-10-сантиметрові квіти різного кольору і форми залежно від сорту, з дивовижним медовим ароматом. Володіючи величезною кількістю інсуліну, земляна груша, топінамбур, може застосовуватися навіть при лікуванні діабету. А от про те, як його правильно вирощувати, ми вам сьогодні й розповімо.

Вибирайте відповідний грунтТопінамбур до грунту досить невимогливий і може на одному і тому ж місці рости кілька років. Але якщо ви чекаєте дійсно гарного врожаю, заздалегідь подбайте про родючість. Підготуйте грядку з осені, а посадку проводите в ранні терміни.

Так, спочатку на один квадратний метр внесіть близько сорока грам фосфорно-калійних і п'ять кілограм органічних добрив і глибоко перекопайте. Коріння розростатимуться на велику площу і глибину.

Топінамбур кислого грунту не любить, тому, щоб властивості поліпшити, проводьте вапнування. Не вибирайте для посадки також заболочені місця і солонці.

У бульбах міститься ціла купа мікроелементів, тому він витягує дуже багато поживних речовин із землі.

Однак нешкідливими для топінамбура будуть осінні та весняні заморозки не більше п'яти градусів.

Земляну грушу можна вирощувати по краю городу на одному і тому ж місці. Урожай буде хорошим при локальному внесенні добрив.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як правильно вирощувати топінамбур
26-09-2015
Кулькість читачів: 2565