Як виростити город на підвіконні » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як виростити город на підвіконні

Як виростити город на підвіконні

Як не крути, а дача є не у всіх - і фінанси не дозволяють, і часу в обріз, і роботи ціла купа. Однак овочі та зелень можна вирощувати не тільки на грядках, але і вдома на підвіконні, який ви тепер зможете використовувати раціонально. Рослини не тільки поліпшать мікроклімат вашого приміщення і піднімуть настрій, але і забезпечать вас вітамінами на всю зиму. Про те, що потрібно враховувати, створюючи «домашній город», ми вам сьогодні й розповімо.

Подбайте про правильне освітленняЯкщо ви збираєтеся розташувати свій город на підвіконні, подбайте про правильне освітлення. Так, якщо весь час рослини будуть повернені до вікна, вони можуть спочатку викривитись, а потім і полягти. Тому по можливості намагайтеся періодично повертати їх у різні боки. Але це, виходить, зробити не завжди. Тому потрібно або з боку кімнати, увечері підсвічувати свій «город», або поставити за рослинами світловідбиваючий екран, наприклад з фольги або білого картону.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Перевіряйте температуруНе менш важливий при вирощуванні овочів і температурний режим. Біля батарей може скупчуватися занадто багато тепла. Якщо освітлення буде недостатнім, а температура - високою, рослина витягнеться. І навпаки. У морозні ночі овочі на підвіконні можуть страждати від холоду. Так, дуже може бути, що якщо у вас стоять старі вікна, а розсада, скажімо, помідорів знаходиться на відстані 15 см від вікна, то в одну з лютневих ночей рослина попросту замерзне. Підвищується небезпека, якщо на ніч вікна закриваються шторою і тепла надходить набагато менше. Тому якщо ви не можете похвалитися надійністю своїх вікон, то краще розміщуйте фіранки між склом і рослинами. Або хоча б закрийте вікно жалюзями. Однак у кожному разі систематично перевіряйте температуру на підвіконні, де знаходиться город.


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Кріпіть рослини правильно


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як виростити город на підвіконні
26-09-2015
Кулькість читачів: 1892