Як виростити помідори в домашніх умовах? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як виростити помідори в домашніх умовах?

Як виростити помідори в домашніх умовах?

Спеціальні сорти і догляд

Помідори звичайних сортів, які виведені селекторами для вирощування тільки у відкритому грунті, теплицях і парниках не підходять для вирощування в домашніх умовах, оскільки у томатів дуже потужна коренева система і рослина просто хворітиме від нестачі поживних речовин і повітря.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Щоб виростити помідори в кімнатних умовах підійдуть низькорослі сорти цього смачного овоча такі як: «Бичаче серце», «Карлсон», «Рубін», «Бонсай», «Білий налив», «Чері» та інші кімнатні сорти. Помідори кімнатних сортів дуже високоврожайні, а особливо перші 2-3 роки.

Догляд за домашніми помідорчиками, майже не відрізняється від догляду за звичайними грунтовими сортами. На що особливо потрібно звернути увагу, так це на те, щоб температура вдень була не нижче 25 градусів С, а вночі не нижче 16 градусів С. При температурі грунту 17-19 градусів С. Особливо ретельно провітрюйте приміщення в період цвітіння рослини і дотримуйтесь вологості повітря не вище 65% при температурі 25 градусів С. Так само помічено, як рослина страждає від нестачі сонячного світла тому розміщуйте горщики з томатами на підвіконнях або по близу них, вони без труднощів переносять пряме сонячне світло.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як виростити помідори в домашніх умовах?
4-09-2015
Кулькість читачів: 2078