Різновиди насосів для дачі » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Різновиди насосів для дачі

Різновиди насосів для дачі

На будь-якій дачі повинна бути вода, так як там без неї не обійтися. У разі якщо не проведено водопостачання на вашу територію, то вам на допомогу прийде насос, або навіть парочка.

Для чого необхідний насос на дачу?

- Щоб на вашій території була вода.
- Щоб позбавлятися від стічної води чи каналізації.

Видів насосів є дуже багато, і кожен відрізняється один від одного, за технічними характеристиками, або за призначенням.

Насоси для дачі прийнято розділяти на:

Водяні. Служать вони для перекачки очищеної води, яка проходить фільтрацію і надходить на вашу територію чистою і придатною для душу, поливання рослин і навіть для приготування на ній будь-яких страв.
Дренажні. Такі насоси качають воду з близь лежачих водойм, в такій воді, як правило, утримуватися домішки, отже, їй можна тільки поливати город.
Фекальні. Спустошують вигрібні ями саме з їх допомогою.

Різновиди насосів для дачі


Типи насосів

За типами насоси діляться на:

Поверхневі. Призначені вони для того, щоб відкачувати воду з колодязя чи водоймища з проточною водою, якщо такі є у вас на дачі. В залежності від ціни насоса, глибина всмоктування варіюється. Тобто, недорогий насос здатний відкачувати воду з дев'яти метрової глибини, а дорогою – з сорокаметрової глибини.

Дані насоси поділяють на:

- самовсмоктуючі,
- вихрові,
- портативно-переносні,
- відцентрові,
- рідинно-кільцеві.

відрізняються вони лише принципом роботи.

Занурювальні. Ділять їх на колодязні насоси, які можуть бути занурені у воду і повністю, і частково. Свердловинні насоси, всмоктують воду з великої глибини, і вона може містити деякі домішки. Дренажні, фекальні насоси, про них вже згадувалося вище.

Різновиди насосів для дачі


Для того щоб визначитися з вибором насоса для водопостачання, потрібно розрахувати відстань від ділянки, до найближчого джерела води. Виходите з того, що на метр глибини розраховано десять метрів території землі.
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Різновиди насосів для дачі
8-12-2016
Кулькість читачів: 1071