Як зробити сухий струмок (японський струмок) » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як зробити сухий струмок (японський струмок)

Як зробити сухий струмок (японський струмок)

Сухий струмок - це вид декоративної конструкції в саду, який являє собою висохле русло. Не завжди є можливість зробити справжній водойм, а це відмінне рішення для будь-якої садової ділянки і виглядає завжди оригінально і незвично. Щоб це було дійсно так, потрібно дотримуватися певних правил.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

По-перше, струмок повинен виглядати так, як ніби вода там висохла не так давно.
А по-друге, потрібно мати певний естетичний смак і невеликі дизайнерські навички.


Ця дивина прийшла до нас з Японії. Там в знаменитих кам'яних садах, вода є важливою складовою.
Як зробити сухий струмок (японський струмок)

Перш ніж братися за роботу по споруді японського струмка, вивчіть з фотографій, якими вони бувають. Виберіть, що підійде саме вашому саду. Проявіть фантазію і створіть свій неповторний елемент декору своїми руками.
Як зробити сухий струмок (японський струмок)

Простий спосіб сухого струмка

Створення цього творіння для саду не займе у вас багато часу і не буде вимагати додаткових будівельних навичок. Не потрібно думати, де шукати воду, на який рівень знижувати грунт. Найголовніше - повторити форму теперішнього русла за допомогою каменів і декоративних елементів.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Для початку, накидайте ескіз майбутнього творіння. Залежно від площі ділянки виберіть підходящу форму струмка. Для невеликого простору підійде тонкий струмок. Добре, якщо він буде мати пару поворотів на своєму шляху. Щоб не помилитися з формою і розмірами конструкції, можна намалювати контур піском. Це дозволить краще уявити, де і який елемент струмка знаходитиметься. На фотографіях представлені різні варіанти сухого струмка. Зауважте, що на різних ділянках русло має неоднакову ширину, це дозволяє домогтися більш реального втілення.

Після того як розмітки зроблені, ескізи намальовані необхідно вибрати складові частини струмка. Щоб вибрати те, що потрібно для вашого саду, треба ознайомитися з основними властивостями матеріалу. Дизайнери настійно рекомендують брати камені з місцевих порід. Вони виглядають гармонійно, ідеально вписуються в рельєф саду.
Як зробити сухий струмок (японський струмок)

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як зробити сухий струмок (японський струмок)
31-08-2015
Кулькість читачів: 2476