Як зробити ящик для зберігання картоплі взимку своїми руками? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як зробити ящик для зберігання картоплі взимку своїми руками?

Як зробити ящик для зберігання картоплі взимку своїми руками?

Для цього зовсім не обов'язково володіти особливими навиками або великим досвідом, головне – бажання і трохи зусиль. У цій статті ми розглянемо, як зробити ящик для зберігання картоплі на балконі взимку своїми руками.

 

Отримали багатий урожай картоплі на своїй дачній ділянці? Не знаєте, де його зберігати? Чому б не створити просту і дуже практичну конструкцію – ящик для зберігання овочів?

 

Ящик для зберігання картоплі – незамінна конструкція

 

Якщо ви проживаєте в багатоповерховому будинку, то єдиним місцем для зберігання овочів є балкон. Звичайно, щоб не заморозити продукти, його необхідно засклити і утеплити. Тільки тоді можна не переживати за збереження свого врожаю. У деякий будинках існують підвали, в який також можна складати картоплю, але часто такі приміщення призначені для іншого.

 

З чого починати створення скриньки для картоплі? Необхідно визначитися з наступними критеріями:

 

Місцерозташування.Де ви поставите ящик? Виберіть для нього підходяще, зручне місце. Важливо, щоб ящик не заважав проходу і не загороджував інші господарські речі. Не варто розташовувати конструкцію біля балконної перегородки, оскільки від неї буде тягнути холодом.

 

Розмір. Скільки людей у вашій родині? Який урожай ви збираєте? Відповіді на ці питання допоможуть вам визначитися з точними розмірами ящика, щоб створити ідеальну конструкцію для вашого балкона.

 

Форма виробу.Після того, як ви визначитеся з розмірами, саме час подумати про форму ящика. Яким він буде: квадратним або прямокутним? З дверцятами або вертикальним завантаженням? Сьогодні представлено багато варіантів, кожен з яких унікальний і різноманітний. Вибір конструкції залежить повністю від ваших смакових уподобань і розташування балкона.

 

Які матеріали вам знадобляться для створення скриньки?

 

Перевага виробув тому, що можуть підійти залишки матеріалів, що не стали в пригоді у ремонтних і будівельних роботах на дачній ділянці. Для створення стандартного класичного варіанту ящику для картоплі потрібні:

 

- Дошки, фанера.

 

- Кріпильні деталі, цвяхи, саморізи, клей.

 

- Бруски для ніжок.

 

- Інструменти.

 

- Теплоізоляційний матеріал.

 

Ящик для зберігання картоплі своїми руками – план дій

 

Як тільки ви приготуєте весь матеріал, можна приступати до створення скриньки. Роботи виконуються в кілька етапів.

 

Етап 1. Каркас скриньки. Для початку необхідно сконструювати сам каркас з дощок або деревостружкових плит. Короб – основна частина всього вашого ящика, тому вона повинна відрізнятися стійкістю і надійністю. Формування короба починається з кріплення брусків до підлоги, далі зводяться стінки.

 

Етап 2. Вертикальні стійки. Після створення основи, настає черга стійок або ребер конструкції. Вони пригвинчуються спеціальними кріпленнями — куточками. Для додання міцності конструкції ящика можна скористатися клеєм.

 

Етап 3. Робимо кришку на ящик для зберігання. Якщо завантажувати картоплю ви будете зверху, тоді необхідно встановити відкидний механізм. Більш зручна і практична конструкція передбачає використання дверцят або висувних ящиків. Але це складна споруда, яка потребує додаткових матеріалів та інструментів.

 

Етап 4. Обшивка стінок в ящику. Всі поверхні короба обшиваються фанерою або ДСП. Зовнішня сторона утеплюється мінеральною ватою або пінопластом, а зверху зашивається фанерними плитами.

 

Пам'ятайте, що оптимальна температура зберігання картоплі в домашніх умовах становить від +3 до +5 градусів. Якщо на балконі взимку спостерігається мінусова температура, а ящик для овочів не утеплений, велика ймовірність загибелі всього врожаю. Тому рекомендується встановити в конструкцію термометр, щоб контролювати процес і не допустити переохолодження. Для зручності, можна провести до скриньки світло, але якщо зробити це з лампою розжарювання, то таки чином можна буде і піднімати температуру всередині скриньки з картоплею при потребі.

 

Отже, зробити ящик для зберігання картоплі на балконі взимку своїми руками зовсім нескладно. Для цього необхідно лише використовувати свою фантазію і ще трохи зусиль.


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як зробити ящик для зберігання картоплі взимку своїми руками?
24-11-2016
Кулькість читачів: 1396