Як організувати простір кухні? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як організувати простір кухні?

Як організувати простір кухні?

Невелика кухня є типовою рисою радянських квартир. Тому з такою проблемою стикається величезна кількість людей. Але при правильній організації простору навіть маленька кухня може стати зручною і затишною.

 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Організовувати простір даної кімнати треба, починаючи з зонування за функціональними особливостями. Найчастіше неправильне планування невеликої кухоньки обумовлено ​​поєднанням робочої зони з обідньою, яка поглинає і так маленький простір кімнати. Тому на маленькій кухні найправильніше розмістити тільки робочу зону. А обідню зону краще зробити в вітальні.

 

Насамперед потрібно визначитися з розташуванням робочого трикутника. Кожен процес готування їжі складається з діставання інгредієнтів з холодильника, їх миття і розбирання в раковині і подальшому готуванні на плиті. Саме тому робочий трикутник складається з Холодильника, раковини і плити. Чим ближче розташовуються ці предмети, тим зручніше буде готувати.

 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Поверхню стін і стелі в маленькій кухні краще оформляти в теплій колірній гамі. Покриття для підлоги краще вибирати з дрібним малюнком. Яскраві тони для невеликої кімнати краще не використовувати. Меблі для кухні теж слід підбирати в пастельних тонах.

 

Для прикраси вікон краще не використовувати жалюзі і штори темних кольорів. Правильніше за все оформити їх напівпрозорими тканинами.

 

Для оформлення стелі такої кімнати краще не використовувати підвісні конструкції, тому що вони здатні зменшити висоту кухні. Всіх краще в даному випадку буде виглядати натяжне полотно.

 

Кухонні меблі для невеликої кімнати краще придбати під замовлення. Звичайно, можна купити гарнітуру, зроблену спеціально для кухонь з невеликими габаритами, але при цьому ви ризикуєте втратити деяку корисну площу, тому що меблі в деяких місцях буде нещільно прилягати до стіни.

 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Обов'язково потрібно подбати про те, щоб ваша кухня була обладнана металевими штангами для посуду, розсувними столами і розкладними стільцями. І зверніть увагу на те, щоб дрібні предмети не валялися на видних місцях, а лежали в ящиках.

 

Придбання маленького пересувного столика допоможе вам збільшити простір робочої зони. Замість стільців краще використовувати кутовий диван, здатний розмістити кілька людей. Розсувні двері теж здатні збільшити простір.

 

В даний час більшість людей вважають за краще використовувати вбудовану техніку. Найбільшою популярністю користується вбудована варильна поверхня і духові шафи, сильно відрізняються від звичної всім духовки. Духова шафа має нижній і верхній нагрів, функцію гриля і розморожування продуктів. Існують і моделі володіють функцією готування на пару.

 

При організації простору кухні треба звернути увагу на освітлення. Крім основного світла, треба продумати підсвічування шаф і робочої зони. Найкраще використовувати люмінесцентні лампи, так як їх світло більш рівномірне.


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як організувати простір кухні?
5-10-2016
Кулькість читачів: 1495