Як позбутися мишей? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день

Як позбутися мишей?

Миші часто заводяться в наших будинках з настанням холодної пори року, і таке сусідство не приносить нічого хорошого. Вони їдять наші запаси, псують книги, одяг і меблі. Більш того, гризуни переносять різну заразу. Тому, якщо у вас раптом завелися миші, то потрібно терміново вживати заходів.

 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Спосіб № 1: мишоловка-живоловка

 

Таке пристосування стане в нагоді тим людям, яким шкода вбивати мишей. Така мишоловка виконана у вигляді невеликої коробочки з дверцятами, що закриваються, як тільки гризун доторкнеться до приманки. Для цієї мети підійдуть такі продукти, як хліб з рослинним маслом, сало, бекон або арахіс.

 

Миші реагують на запах приманки, а не на її смакові якості, тому такий продукт як сир в якості неї не підходить, адже він не є їх звичним раціоном. І головне, що потрібно знати - відпускати гризуна потрібно не раніше, ніж за кілометр від вашого будинку.

 

Спосіб №2: мишоловка-вбивця

 

Така мишоловка не просто ловить мишей, а вбиває їх. Для приманки можна використовувати всі продукти, описані вище.

 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Способ№3: клейова пастка

 

Такий спосіб є найбільш простим методом винищення гризунів. Клей для цієї пастки використовується спеціальний, здатний довго не засихати. Саму пастку можна зробити самим з того, що знайдете під рукою. Видавіть дану клейку масу на піддон і розподіліть по всій площі. На середину піддону покладіть приманку. Клейову пастку краще розмістити поруч з мишачим гніздом. Таке пристосування зручно тим, що здатне зловити не одну мишу.

 

Спосіб №4: кішка

 

Звичайно, щоб позбутися мишей, можна просто завести кішку. Але, пам'ятайте, що не всі тварини ловлять гризунів.

 

Спосіб №5: використання отрут

 

В даний час у продажу є величезна кількість отрут для мишей, які успішно справляються зі своїми обов'язками. Потрібно просто розсипати необхідну кількість отрути в тих місцях, де з'являються миші. Але слід пам'ятати, що даний засіб не слід застосовувати в будинку, де є маленькі діти або домашні тварини.

 

Можна приготувати отруту і самостійно. Потрібно просто взяти п'ять частин цукрового піску, три частини борошна і одну частину гіпсу.

 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Всі інгредієнти потрібно просто гарненько перемішати і домашня отрута для гризунів готова.

 

Спосіб №6: ультразвукові відлякувачі

 

Це самий гуманний спосіб позбавлення від гризунів. Ультразвук змушує мишей залишати територію на відстань більше десятка метрів.

 

Домочадці і домашні улюбленці не відчуватимуть на собі роботу приладу.

 

Способ№7: професійні дератизатори

 

Якщо у вас не вийшло позбутися мишей власними силами, то можна вдатися до допомоги фахівців. У своїй роботі професіонали використовують спеціальні хімікати, здатні зі 100% гарантією позбавити ваш будинок від гризунів.

 

Після позбавлення від мишей потрібно позбутися ще й від характерного запаху гризунів. Для цього потрібно просто розкласти в будинку ароматичні саше з улюбленими запахами.


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як позбутися мишей?
5-10-2016
Кулькість читачів: 1349