Як вибрати безпечне освітлення для дому » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як вибрати безпечне освітлення для дому

Як вибрати безпечне освітлення для дому

Приміщення в будинках і квартирах освітлюються штучним і природним світлом. У денний час в кімнати обов'язково повинне потрапляти природне світло, тому що людина відчуває в ньому фізіологічну потребу. Адже велика кількість природного світла піднімає настрій, а його недолік діє якраз протилежним чином.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Тільки штучним світлом можуть бути освітлені ті кімнати, в яких людина проводить незначний час, наприклад різні підсобні приміщення в будинку. В інтер'єрі завжди потрібно намагатися максимально використовувати природне освітлення, тому дуже важливим фактором є положення приміщень відносно сторін світу і щодо рівня землі. Так, найсвітлішими є кімнати, що виходять вікнами на південний захід, а самими темними - північні. Чим вище від землі розташовується приміщення, тим в ньому світліше, і навпаки.

Як зробити кімнату світліше


Якщо ваші вікна не назвеш великими, намагайтеся збільшити кількість природного світла за допомогою простих прийомів:

- Для стін, підлоги і стелі використовуйте світлі і однотонні тони, бажано без декору, або він повинен бути дрібним і збігатися по тону малюнка з фоном;

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

- Виключіть на стінах і підлозі килими; - Не перевантажуйте кімнати темними меблями, краще, якщо меблі будуть світлими і глянсовими;

- Застосовуйте дзеркала, прозорі перегородки, двері зі склом;

- Для віконних завіс використовуйте прозорі тканини або тканини з пухкою структурою, великими вічками і світлих тонів.

Штучне освітлення приміщення - як зробити його безпечним для здоров'я? Дуже важливо правильно використовувати штучне освітлення, так як недостатньо розсіює увагу, викликає втому і головний біль і може сприяти розвитку короткозорості, а надмірне освітлення стомлює зір, викликає дратівливість, збудливість. Тому, замислюючись при облаштуванні житла над організацією штучного освітлення, не забувайте про такі правила:

   
-світло повинне рівномірно розподілятися по кімнаті;
    -
джерело світла не повинне засліплювати очі і створювати глибоких тіней;
    -
яскравість світла повинна бути достатньою.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

На відміну від денного освітлення, що має нейтральне забарвлення, у штучного завжди є той чи інший відтінок. Це пов'язано з тим, що джерела світла, які діляться на лампи розжарювання, денного світла і так звані люмінесцентні лампи, мають свій колірний діапазон. У лампі розжарювання жовті кольори переважають, і їх використовують в інтер'єрі в якості основного освітлення. У лампах денного світла основні кольори - блакитні, вони застосовуються найчастіше для підсвічування стелі, стін. Галогенні лампи найбільше ближчі до сонячного світла за своїм спектром, а по потужності і економічності вони займають перше місце. При вмілому поєднанні світла цих ламп можна домогтися приємного і оригінального освітлення приміщення, а також підкреслити і виділити деякі особливості інтер'єру.
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як вибрати безпечне освітлення для дому
5-10-2016
Кулькість читачів: 1337