Диван в вітальню - вибираємо механізм трансформації м'яких меблів » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Диван в вітальню - вибираємо механізм трансформації м'яких меблів

Диван в вітальню - вибираємо механізм трансформації м'яких меблів

Складно підібрати іншу більш зручну і відповідну обстановку для вітальні, ніж диван. Та й навіщо, коли асортимент продукції, що випускається м'яких меблів настільки широкий, що дозволяє придбати диван будь-якої конфігурації, кольору, типу трансформації, розміру.

Господар вітальні, його найдостойніший "мешканець" - це м'який і комфортний диван. Дійсно, складно підібрати іншу більш зручну і відповідну обстановку для вітальні. Та й навіщо, коли асортимент продукції, що випускається м'яких меблів настільки широкий, що дозволяє придбати диван будь-якої конфігурації, кольору, типу трансформації, розміру.

Стратегія покупки м'яких меблів - емоції в сторону!


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Приходимо в магазин - і ойкаємо! Так, асортимент вражаючий! Тут тобі великі дивани для вітальні і компактні міні-диванчики, м'які меблі в спокійній колірній гамі і яскраві дивани-акценти, що розкладаються моделі для сну і не розкладаються для затишного сидіння на них.

А ще дивани з підлокітниками і без них, з різною висотою сидіння, м'які меблі напівкруглої, кутовий і фронтальної конфігурації, з механізмами "дельфін", "викочування", "клік-кляк", "софа", "єврокнижка" ... Тут головне - не розгубитися перед великою кількістю вибору м'яких меблів і придбати надійного «друга», який буде не тільки комфортним, але і гармонійно увіллється в уже існуючу обстановку вітальні.

А якщо дозволити емоціям взяти верх, то, швидше за все, ви станете власником моделі незвичайного забарвлення і ще більш незвичайної форми, яка в експлуатації буде не зовсім зручна, та ще й з інтер'єром вступить в явний дисонанс. Тому, купуючи м'які меблі, емоції відсуваємо вбік і керуємося міркуваннями практичності і стилю.
Призначення м'яких меблів - важливий критерій вибору

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Вітальня - це зазвичай простора, стильна і затишна кімната, яка нерідко поєднує в собі ще й функції їдальні. Сюди запрошують гостей, тут накривають багатий стіл, і саме в просторому залі збирається вся родина вечорами, у вихідні та святкові дні. Щоб кожен з мешканців будинку і їх гостей почувався зручно, в вітальні обов'язково повинна бути м'які меблі - і, можливо, це буде навіть не один диван, а цілий комплект м'яких модулів, які дозволять створити максимально комфортну для відпочинку зону.

Дивану, на якому планується виключно сидіти, механізм трансформації мати не обов'язково. Багато хто купує в вітальню саме таку, стаціонарну м'які меблі, формуючи з її допомогою затишний інтер'єр. На додаток до дивана можна придбати пару крісел в тому ж стилі - і тоді кожен зможе знайти собі затишне містечко в вітальні, щоб відпочити, подивитися телевізор, поговорити по телефону і взагалі відчути себе в домашній обстановці.

Ну, а якщо м'які меблі в вітальню буде використовуватися для нічного сну, то краще рішення - зручний диван, що розкладається. Причому механізм трансформації краще вибирати, виходячи з розташування дивана. Наприклад, диван-книжка вважається найбільш надійним варіантом, але перед тим, як перетворити його в двоспальне ліжко, доведеться постійно рухати від стіни, що не завжди зручно. Тому для розкладний м'яких меблів, що стоїть впритул до стін, найзручніше викатні механізми. Вони довговічні, надійні, розкладаються перпендикулярно стіні і дозволяють отримати просторе та комфортне спальне місце. Однак на підлогу поруч з такою м'якою меблями не рекомендується класти килим, оскільки при частому розкладанні на ньому утворюються борозенки від коліщаток.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Механізм «дельфін» відноситься до найбільш "молодим" на ринку, але вже знайшов незвичайну популярність завдяки своїй зручності і надійності. До речі, м'які меблі кутовий конфігурації найчастіше обладнується саме цим механізмом трансформації.

Якщо потрібен варіант, який буде щодня використовуватися в якості ліжка, то можна звернути увагу на диван типу "американська розкладачка". Він утворює просторе, ідеально рівне спальне місце, за характеристиками максимально відповідне двоспальному ліжку. Плюс до всього міцний каркас з металу і товстий матрац. У складеному стані м'які меблі з механізмом "американка" теж не розчарує - це єдиний диван, який, складаючись, створює широке сидіння.

Найближча її родичка - французька розкладачка. Маючи практично ті ж характеристики, вона є більш полегшеним і компактним варіантом "американської розкладачки". Тому цю м'які меблі краще купувати як гостьовий (запасний) варіант - часте використання швидко виведе легку конструкцію з ладу.
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Диван в вітальню - вибираємо механізм трансформації м'яких меблів
18-09-2016
Кулькість читачів: 1241