Стиль мінімалізм в інтер'єрі. Як його правильно зробити » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Стиль мінімалізм в інтер'єрі. Як його правильно зробити

Стиль мінімалізм в інтер'єрі. Як його правильно зробити

Мінімалізм - один з найяскравіших стилів сучасного дизайну. Заперечуючи класичні творчі прийоми і традиційні матеріали, він у той же час характеризується простотою і точністю композицій, малою кількістю виразних засобів.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Дизайнери-мінімалісти створюють з промислових і природних матеріалів різні елементи інтер'єру, надаючи їм прості геометричні форми і малі обсяги, використовуючи при цьому нейтральну колірну палітру. Стиль мінімалізм в інтер'єрі сьогодні користується заслуженою популярністю.

Основні особливості стилю мінімалізм


Багато хто вважає, що мінімалізм тотожний аскетизму. Це помилкова думка. Дизайн квартири в стилі мінімалізм затишний, комфортний, по-своєму гарний.

Основними рисами цього напрямку є наступні:

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

   
-відкриті простори, мінімум меблів і аксесуарів, прості лінії і геометричні формам (кола, прямокутники);
   
-відсутність поділу на кімнати, зонування простору за допомогою обробки, елементів меблів, багаторівневого освітлення; при виборі стилю мінімалізм для квартири прибирають внутрішні перегородки, створюють додаткові прорізи у вигляді арок, збільшують вікна;
   
-нейтральна колірна палітра (багато білого кольору, підкресленого на контрасті сірим і чорним, коричневим або бежевим); в якості додаткових квітів виступають природні відтінки дерева, металу, цегли, скла;
    -
простота оздоблювальних матеріалів з грубою фактурою (бетон, цегла, штукатурка, дерево);
    -
відсутність декору на вікнах, стінах, підлогах.

Оздоблювальні матеріали для стилю мінімалізм


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Стиль мінімалізм в інтер'єрі квартири включає в себе такі дизайнерські елементи:

   
-стіни найчастіше забарвлюють, покривають фактурною штукатуркою або декорують простими одноколірними шпалерами (можна з рельєфною поверхнею або з нечітко вираженим малюнком), використовують 2-3 близьких колірних відтінку на одне приміщення або два контрастні кольори; оригінальності інтер'єру додають стінові панелі з нержавіючої сталі, дерева, натурального або штучного каменю;
   
-стелю фарбують у світлий колір або створюють багаторівневу конструкцію;
   
-підлоги покривають світлим ламінатом, паркетом, лінолеумом або кахлем.

Меблі для мінімалістичного стилю


Меблі є важливою частиною інтер'єру будь-якого стилю. Ідеальне рішення для даного напрямку в оформленні інтер'єрів - вбудовані гарнітури простих геометричних форм, з плоскими (без фрезерування) фасадами, обробленими пластиком. Цей матеріал може імітувати текстуру і колір натурального дерева або бути будь-якого монохромного кольору.

Мінімалістична кухня - це нескінченні рівні поверхні, мінімум відкритого простору, шафи з напівпрозорим склом і хромованими деталями, вбудована техніка, обідні столи зі стільницею зі скла, стільці з м'якими шкіряними сидіннями і високими металевими ніжками.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Для вітальні краще всього підібрати модульну систему, що має малу кількість відділів, глянцеві або матові фасади з металевими або скляними елементами. Однотонна м'які меблі для інтер'єру в даному стилі має строгі прямокутні форми: це невеликі приземкуваті крісла та дивани з високими металевими ніжками.

Спальня максимально звільняється від меблів. Тому в цій кімнаті використовується вбудована система зберігання речей, що поширюється і на ліжку (їх встановлюють на подіуми, платформи, обладнані ящиками) і вбудовані шафи або шафи-купе. На туалетних столиках встановлюють безрамні дзеркала.

Ванна кімната вимагає підвісних елементів без використання опор, що дозволяє візуально збільшити простір і додати йому об'єм. І у ванній, і в туалеті не повинно бути округлих форм і переходів. У ванній кімнаті використовуються зносостійкі матеріали (граніт, мармур), завдяки яким приміщення виглядає шикарно, багато. Білий - основний колір мінімалістичною ванної кімнати.

Головна умова мінімалізму - кімнати не повинні бути перевантажені меблями, елементами декору, речами, все повинно мати лаконічні форми. Інших правил у мінімалізму немає. Квартира в стилі мінімалізм - це зразок порядку. Цей стиль не терпить хаосу, тому його вважають за краще педантичні ділові люди, які цінують атмосферу спокою і ідеального порядку в усьому.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Стиль мінімалізм в інтер'єрі. Як його правильно зробити
16-09-2016
Кулькість читачів: 1349