Чи потрібна в будинку гардеробна? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Чи потрібна в будинку гардеробна?

Чи потрібна в будинку гардеробна?

Гардеробні кімнати мають не тільки переваги, а й недоліки. Причому недоліки дуже часто не так очевидні. Вирішивши обладнати гардеробну в своєму будинку, варто передбачити все.

Гардеробна кімната являє собою окреме невелике приміщення для зберігання одягу, білизни та аксесуарів. Те, що завжди зберігалося в одежних шафах, розміщується на полицях і вішалках, в ящиках і закритих коробках вбиральні. На відміну від шафи, в гардеробну кімнату можна зайти. Відсіки з полками розташовуються уздовж стін. Тут же, за можливості, встановлюють дзеркало, прасувальну дошку, столик для дрібних речей. Загальне освітлення приміщення комбінують з локальним підсвічуванням полиць і простору біля дзеркала.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Якщо в будинку є окрема кімната або невикористане простір 5-6 кв.м., то можна проектувати гардеробну. Часто їх роблять під сходами або в іншому місці, де немає вікон і придумати щось корисне, крім комори для мотлоху, не вдається.

Переваги гардеробної кімнати


Переваг у такої авторитетної організації зберігання і використання речей багато:

    -
більше місця для одягу, її простіше складати і сортувати;
   
- відкриті полиці і рейлінги для вішалок дозволяють бачити всі предмети відразу;
   
- зручність переодягання прямо на місці;
   
- ящики і контейнери для білизни, одягу і аксесуарів можна розміщувати по-різному, змінюючи їх розташування в залежності від сезону, наприклад;
    -
в гардеробній, як в коморі, при бажанні розміщують прасувальну дошку, валізи, пилосос і інші громіздкі речі, для яких важко знайти постійне місце в будинку;
    -
незручне приміщення в будинку легко перетворити в гардеробну;
    -
вартість проектування і обладнання невисока.


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 

Чи потрібна в будинку гардеробна?

Недоліки гардеробної кімнати


 
Недоліки теж є, і чималі.

   
- потрібно достатньо місця для створення вбиральні, бажано мати окрему кімнату;
    -
якщо в гардеробній кімнаті немає закриваються шаф, то що знаходиться в ній одяг може покриватися пилом;
   
- багатьом не подобається, що в одному місці зберігаються і верхній одяг, і сорочки-блузки, та ще й нижню білизну десь поблизу, і взуття, на додачу;
   
- незручно, якщо у великому будинку гардеробна розташована далеко від спальні або вітальні;
   
- система вентиляції в облаштуванні вбиральні обов'язкове, інакше неприємний запах в ній забезпечений;
    -
загальна гардеробна для кількох членів сім'ї незручна, якщо їх звички не збігаються.

Робити гардеробну або купити шафи?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Якщо в будинку є вільне приміщення і ідея зробити гардеробну подобається, то не поспішайте відразу ж проектувати її. Іноді проблема не там, де її шукають. Задайте собі просте запитання: чи потрібна в вашому домі велика, красива і зручна ванна кімната? Відповісте ТАК? Чи ні? Не все так просто, якщо в будинку живе не одна людина, а сім'я. Коли вранці вишиковується черга бажаючих вмитися, то навіть найкраща в світі ванна кімната здасться не такою зручною. Кілька маленьких будуть краще.

Точно так же з вбиральні. Два дорослих людини з приблизно однаковими звичками можуть користуватися цим приміщенням без особливих проблем. Додайте сюди ще двох-трьох дітей шкільного віку і, цілком імовірно, що ідея обладнати загальну гардеробну здасться не такою вже привабливою. Можливо, звичні шафи для одягу - окремі для кожного члена сім'ї - виявляться більш практичними.

Більшість людей вважає за краще вибрати компромісний варіант. Ставлять шафа або комод для білизни і домашнього одягу в кожній спальні, а в гардеробній зберігають пальто і куртки, святкові наряди і повсякденні костюми для виходу.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Якщо вибір зроблено на користь створення такого корисного приміщення в будинку, то реалізувати бажання не важко.

Проектується гардеробна, як і кухня, під конкретні розміри, в певне приміщення з його особливостями і конфігурацією. Всі необхідні елементи - рейлінги, висувні ящики, етажерки і підставки для взуття - можна купити в будь-якому меблевому магазині. Там же можна замовити розсувну або орні двері. Меблевий ринок предоставляеn багато варіантів дизайну і функціонального наповнення гардеробних.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Чи потрібна в будинку гардеробна?
6-09-2016
Кулькість читачів: 1790