Як зробити браслети з дроту своїми руками » Страница 2 » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як зробити браслети з дроту своїми руками

Як зробити браслети з дроту своїми руками

З'єднати браслет можна кільцями, які купуються в магазині фурнітури або робляться з дроту. Більш щільний браслет вийде, якщо поєднати його петельками, які є на бусинах. Для цього потрібно буде злегка розгинати одну петельку.
Як зробити браслети з дроту своїми руками

Залишилося зробити гачок з дроту. Для цього складіть відрізок дроту вдвічі і потім закрутіть круглогубцами.

Браслет своїми руками з кілецьЦей браслет робиться ще простіше попереднього. Вам потрібно розібрати ланцюжок на ланки і знайти однакові плоскі кільця. Після цього візьміть два плоских кілечка і почніть їх з'єднувати ланками. Кожні два кілечка ви повинні з'єднувати 7-8 ланками.
Як зробити браслети з дроту своїми руками

Таким чином з'єднайте близько п'яти великих кілець. Габарити готового браслета залежать від розмірів кілець і ланок. Щоб браслет було зручно застібати, закріпіть гачок або замочок.
Як зробити браслети з дроту своїми руками

Браслет з кілець можуть зробити навіть діти з невеликою допомогою батьків. У доповненні до цього браслету можете зробити намисто на шию і сережки. Для цих прикрас додаткові застібки можете купити в магазині фурнітури.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Вам потрібно заздалегідь підготувати однакові відрізки дроту, які потім будете закручувати круглогубцами. За зовнішнім виглядом браслет схожий на з'єднані між собою гачки.
Як зробити браслети з дроту своїми руками

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як зробити браслети з дроту своїми руками
28-09-2015
Кулькість читачів: 3089