Як зробити свічку своїми руками вдома » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як зробити свічку своїми руками вдома

Як зробити свічку своїми руками вдома

Свічки - це елемент будь-якого торжества, свята і романтичної зустрічі. Вони бувають різних форм, розмірів, відтінків і ароматів.
Всі підходящі свічки можна придбати в специфічних магазинах, або виготовити в домашніх умовах, попередньо закупивши необхідні компоненти. Приміром, красиві свічки своїми руками, можна створити в короткі терміни. Деякі компанії займається реалізацією наборів та окремих інгредієнтів для відливання «домашніх» свічок.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Як відливати свічки

Старі недогарки або шматки парафіну можна переплавляти в свічки. Для цього знадобиться нитка муліне, підходяща форма, пивна банка, недогарки і соняшникову олію.
З огарків витягують гноти, а парафін поміщають в металізовану ємність на водяну баню. Для додання відтінку, можна додавати подрібнену дитячу крейду (воскову). Для аромату слід додавати ефірну олію.

Форму для заливки зсередини змащують маслом. Гніт плетуть з декількох ниток (муліне). Його промащують рідким парафіном і скручують в «трубочку». Для зручності гніт можна закріплювати по обидві сторони свічки.

Гарячий парафін заливають в підготовлену форму (не більше 2/3). Резервуар відставляють на 10-12 годин, після чого доливають залишки попередньо розплавленого складу в форму. Після цього свічку тримають у прохолодному місці 1 добу, а потім виймають з форми.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Якщо свічку неможливо дістати з ємності, її слід заморозити (не більше 10 хв), а потім занурити в гарячу воду. Такий підхід дозволить субстанції розплавитися поблизу стінок, тим самим полегшивши витяг.

Свічки можна виготовляти з парафіну, воску, желатинової суміші і гелю. При цьому в якості доповнень можуть служити кавові зерна, різні пластикові або дерев'яні фігурки, морські раковини або камені, кольорові кульки, забарвлене пшоно, і багато іншого. Відтінки свічок вибирають довільно, що також відноситься і до їх ароматів.
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як зробити свічку своїми руками вдома
27-11-2015
Кулькість читачів: 2135