Сережки з полімерної глини з імітацією агату » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Сережки з полімерної глини з імітацією агату

Сережки з полімерної глини з імітацією агату

Натуральні камені цінувалися у всі століття. Всілякі прикраси, аксесуари та чудернацькі інкрустації з каменями прикрашали побут знатних осіб. Сьогодні ми спробуємо створити імітацію зрізу фіолетового агату - прикраса з полімерної глини.

Вам потрібно:

    
пластика фіолетова, біла, біла напівпрозора;
    
робоча поверхня - скло, оргскло або керамічна плитка;
    
ролик для розкочування пластику;
    
ніж для пластику, лезо або канцелярський ніж;
    
терка для овочів фурнітура (біжутерні кілечка, застібки для сережок та петельки);
    
круглогубці і плоскогубці для установки фурнітури;
    
ручний дриль зі свердлом 1-2 мм;
    
акриловий глянцевий лак для пластики і кисть кам'яна сіль;
    
акрилові фарби - чорна і синя спонж для нанесення фарби;
    
лід і ємність з водою.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Опис етапів ліплення сережок з полімерної глини

1. Перед початком роботи підготуйте робочу поверхню, добре вимийте руки.

Працювати ми будемо в техніці миллефиори («ковбаса»). Першим етапом роботи буде створення серцевини агату. Вона складається з вкраплень білого і фіолетового кольору на напівпрозорому фоні.

Сережки з полімерної глини з імітацією агату


2. Підготуйте полімерну глину: 2 частини напівпрозорого білого, по одній частині білого і фіолетового. Візьміть одну частину напівпрозорого білого і ретельно вимішайте з маленьким шматочком фіолетового. Помістіть всі вимішані шматочки в морозилку на 20-30 хвилин.

Сережки з полімерної глини з імітацією агату


3. Коли пластика добре замерзла і стала твердою, натріть напівпрозорий і невелику частину фіолетового на крупній тертці, а білий - на дрібній тертці. Змішайте стружку, скачайте з неї кулю. Покладіть в морозилку хвилин на 15.

Дістаньте кулю і натріть на дрібній тертці. Отриману кольорову стружку скачайте в кулю, добре ужміть, щоб не залишилося повітряних зазорів, сформуйте невелику по довжині «ковбаску». Серцевина агату готова!

Сережки з полімерної глини з імітацією агату


4. Тепер почнемо працювати над облямівкою. Вона буде складатися з декількох шарів. Візьміть напівпрозорий фіолетовий і за допомогою ролика для пластики розкачайте шар товщиною в кілька міліметрів. Обріжте зайве і оберніть цим шаром серцевину. Так само оберніть «ковбасу» непрозорим фіолетовим. За бажанням повторіть комбінацію шарів. Ретельно притискайте шари, щоб вони добре схопилися між собою і не залишилося бульбашок повітря.

5. На зрізі ми отримали симпатичний фіолетовий агат. Для досягнення більшої схожості деформуйте «ковбасу» в процесі нарізки. Притискуючи її під різними кутами, можна сформувати трикутні зрізи, а також зрізи неправильної форми - це дозволить нашим «камінням» виглядати більш природно.

Сережки з полімерної глини з імітацією агату


6. Агат заворожує: чергування кольорових і напівпрозорих смуг, вкраплень можна розглядати дуже довго. Для початку ми зробили досить просту імітацію. Ви ж можете самостійно ускладнювати комбінації форм, кольорів і шарів.

Сережки з полімерної глини з імітацією агату


7. Коли ви нарізали «ковбаску» на пластинки необхідних форм і розмірів, викладіть їх на посипану кам'яною сіллю керамічну плитку (або скло), потім посипте пластинки зверху сіллю і ретельно прокатайте роликом для пластики. Сіль створить фактуру, схожу з натуральним каменем, - щербинки різного розміру, форм і глибини.

8. Настав час термообробки. Пам'ятайте: полімерну глину необхідно запікати, дотримуючись правил безпеки. Дотримуйтеся температурного режиму і тривалості запікання, зазначених на упаковці пластику (вони відрізняються у різних її марок). Пластику рекомендують запікати на склі, кераміці або дереві. Не використовуйте для цього харчовий посуд та ємності для запікання їжі.

Сережки з полімерної глини з імітацією агату


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

9. Поки пластика запікається, підготуйте миску з крижаною водою. Вона необхідна для подальшої обробки заготовок. Напівпрозору пластику бажано занурити в крижану воду відразу після запікання. Різкий перепад температури допоможе їй досягти потрібного ступеня напівпрозорості. Як тільки дістанете запечені зрізи, відразу кидайте в миску з водою і льодом, прямо разом з сіллю. Ні в якому разі не залишайте сіль для подальшого використання в приготуванні їжі.

10. Дістаньте пластинки з води і просушіть. Можете вже зараз помилуватися «каменями»: подивіться на намистину на просвіт - напівпрозора пластика дає ефект імітації кварцу.

Сережки з полімерної глини з імітацією агату


11. Настав час фінішної обробки і складання виробу. Для досягнення максимальної схожості з натуральним каменем я пропоную використовувати акрилові фарби. Натуральний агат має тонку темну оболонку чорно-синього відтінку. Візьміть синю і чорну акрилові фарби і нанесіть по краплі кожної на спонж. Акуратно нанесіть фарбу на торець зрізів. Якщо фарба трохи потрапить на лицьову сторону - не страшно. Намагаємося досягти природного «рваного» краю.

12. Коли фарба підсохне, покрийте намистини акриловим лаком для полімерної глини. Не забувайте, що для роботи з пластикою необхідний спеціальний лак. Покриваючи намистини будівельним лаком або лаком для нігтів, ви ризикуєте зіпсувати виріб: лак може прореагувати з пластикою - не застигти і липнути.

Сережки з полімерної глини з імітацією агату


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

13. Підберіть 6 невеликих намистин для створення сережок. Я пропоную просту збірку «намистина за бусиною». Візьміть ручну дриль або тонке свердло і просвердліть по 2 отвори вгорі і внизу першої намистини і 1 отвір угорі намистини, яка замикає.

Сережки з полімерної глини з імітацією агату


14. На першу намистину дуже бажано встановити красиву бижутерну петельку.

Сережки з полімерної глини з імітацією агату


15. Решту можна зібрати за допомогою дрібних кілечок. Нам знадобиться 14 кілечок: для намистин, для з'єднань між ними і для приєднання застібки. За допомогою круглогубцев і плоскогубців ви швидко зберете сережки.

Сережки з полімерної глини з імітацією агату


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

16. Ці сережки з полімерної глини виглядають відмінно і підійдуть практично для будь-якої події.

17. При бажанні можете зробити до них кольє - намистини у вас ще є.
Ваші сережки готові!

Хочу сказати, що ви можете нескінченно експериментувати з формами, шарами і квітами «агату». Такі вироби люблять складну, красиву фурнітуру. Якщо є можливість замовити її за кордоном, зробіть це - і не пошкодуєте! Вишукана фурнітура додасть виробу шарму і ексклюзивності, створить враження дорогої прикраси.
 
Читати також:
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Сережки з полімерної глини з імітацією агату
13-10-2015
Кулькість читачів: 1986