Як зробити сувенір своїми руками який створює звуки природи » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як зробити сувенір своїми руками який створює звуки природи

Як зробити сувенір своїми руками який створює звуки природи

Шелест листя і трав, шурхіт дрібних камінчиків з набіглої хвилі, стукіт падаючих крапель безсумнівно поверне вам душевну рівновагу. Хіба не цього нам деколи так не вистачає в суєті міського життя?
 
 
Матеріали для створення сувеніра - Тонке березове полінце, Гілки діаметром 1 2 см, Великі горіхи, сушені плоди, Дерев'яні намистини, Товстий латунний дрі,т Кілька великих бубенцов
 
 
Інструменти: Кусачки, круглогубці, дриль, тонке свердло, ножівка.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
Як зробити сувенір
 
 
1. Підберіть кілька гілок для мобіля. Краще всього, якщо вони будуть в міру кривими. Наріжте гілки на відрізки - до самого товстого з них (основі) будуть прикріплюватися рухомі частини мобіля. решта відрізків стануть ланками цих частин. Напиляєте тонке березове полінце поперек на безліч «дисків- товщиною приблизно 1 см. Не знімайте з них кору. Використовуючи тонке свердло, просвердліть всі заготовки так, щоб їх можна було з'єднувати між собою. Зробіть по парі отворів у - «дисках», просвердлите отвори на кінцях вегок. Товсту гілку-основу просвердлите наскрізь в тих місцях, де будуть розташовуватися елементи для підвішування мобіля і де будуть кріпитися його рухомі частини.
 
 
2. Наріжте досить жорсткий латунний дріт (її можна найті на будівельних ринках) на відрізки необхідної довжини, щоб зібрати ланки мобіля.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Як зробити сувенір своїми руками який створює звуки природи

 
3. Зберіть ланки з кольорових дерев'яних намистин, плодів, горіхів і напилених з полінця «дисків». Кінці відрізків дроту закручуйте за допомогою круглогубців. Використовуйте намистини різної величини і форми - чим більше різних елементів буде в ланках, тим цікавіше може вийти готова річ.
 

Як зробити сувенір своїми руками який створює звуки природи

 
4. З'єднайте збірні секції з довгими відрізками гілок. Кілька елементів мобіля можна зібрати просто з напилених «дисків». На кінцях декількох елементів мобіля закріпіть великі бубенці. Якщо є, можна використовувати великі неяскраві пір'я (соколині, голубині або яструбині).
 
 
5. Виготовте з відрізків того ж дроту гачки і закріпіть їх на кожному з підготовлених елементів мобіля. Гачки необхідні для з'єднання елементів мобіля з основою.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Як зробити сувенір своїми руками який створює звуки природи

 
6. Всуньте дротові гачки в отвори основи і закрутіть кінці дротяних гачків, надійно фіксуючи кріплення. В отвори, передбачені для кріплення підвісу, всуньте шнур і зав'яжіть на його кінцях вузлики.
 
 
Якщо під рукою немає мотка підходящого дроту, але є коробка великих канцелярських скріпок - сміливо користуйтеся ними, щоб зібрати з підготовлених елементів мобіль.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
Як кріплення для підвішування можна використовувати саморізи з кільцями. Укрутіть їх в кінці гілки-основи і протягніть в кілечка шнур. Можна зробити кріплення більш красивим - додайте ланки з намистин.
 
Читати також:
 
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як зробити сувенір своїми руками який створює звуки природи
13-10-2015
Кулькість читачів: 2236