Як зробити браслети з дроту своїми руками » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як зробити браслети з дроту своїми руками

Як зробити браслети з дроту своїми руками

Браслет - улюблена прикраса багатьох дівчат, адже він може додати родзинку образу і підкреслити красу жіночого зап'ястя. Сьогодні на ринку можна знайти чимало гарних прикрас з дорогоцінних і недорогоцінних металів, однак, більшою популярністю користуються вироби, зроблені своїми руками. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити оригінальні браслети з дроту. Тепер ви можете самі зробити красиві аксесуари для себе і близьких людей.

Браслет з дроту і намистинДля того щоб зробити такий браслет, вам знадобиться дріт, круглогубці, намистини, з'єднувальні кілечка. Візьміть шматочок дроту і протягніть його крізь намистину. Один кінчик загніть круглогубцами, щоб намистина не випадала.
Як зробити браслети з дроту своїми руками

З іншого кінця візьміть дріт, почніть його закручувати, а потім намотувати на намистину. Робіть щільні витки біля основи намистини.
Як зробити браслети з дроту своїми руками

Після того як обмотали частину намистини простягніть дріт до протилежного краю і обмотайте навколо петлі, яку зробили раніше. У вас вийде заготовка для браслета. Для зап'ястя дорослої людини вам знадобиться близько 7 таких заготовок.
Як зробити браслети з дроту своїми руками

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як зробити браслети з дроту своїми руками
28-09-2015
Кулькість читачів: 3079