Як зробити троянди з чайних пакетиків » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як зробити троянди з чайних пакетиків

Як зробити троянди з чайних пакетиків

Якщо ви любите чай, не поспішайте викидати пакетики. Виявляється, що вони можуть стати відмінним матеріалом для виготовлення оригінальних виробів своїми руками. Перед тим як приступити до виготовлення виробів, вам доведеться запастися використаними пакетиками заздалегідь. Деякі умільці просять допомогти навіть знайомих. Поки ви будете робити заготовки, прочитайте в цій статті як зробити трояндочки з чайних пакетиків.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Винтажні троянди з чайних пакетиків

Пакетики потрібно акуратно розгорнути і звільнити їх від заварки. Не переживайте, якщо гранули чаю все одно залишаються, коли поверхня паперу висохне, ви їх зможете просто витрусити Розгорнуті пакетики можна помити під водою, але враховуйте, що при цьому змивається насичений колір чаю. Для того щоб зробити винтажні трояндочки, підійдуть пакети і від чорного чаю, а от для ніжних і природних квіточок доведеться знайти пакетики від каркаде.
Як зробити троянди з чайних пакетиків

Матеріали:
- Ножиці;
- Пакетики з під чаю;
- Дріт;
- Стрічки;
- Матеріали для декору.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Після того як пакетики висохли, розріжте їх на однакові смужки. Кожну смужку будете згортати окремо і у вас з одного пакетика отримається чотири маленькі троянди. Спочатку вам потрібно буде зігнути край смужки під кутом 45 градусів, щоб не було видно краю. Після цього поступово згортайте смужку, надаючи їй форму троянди. Знизу у вас повинна залишитися невелика стеблинка.
Як зробити троянди з чайних пакетиків

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як зробити троянди з чайних пакетиків
18-09-2015
Кулькість читачів: 2401