Як зробити гламелію своїми руками » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як зробити гламелію своїми руками

Як зробити гламелію своїми руками

Гламелія - ​​це дивовижна квітка, яка не існує в природі, але її може створити будь-який флорист. Вперше її почали робити з пелюсток гладіолуса і камелії, звідси пішла і незвичайна назва квітки. Техніка виготовлення гламелії полягає в кріпленні пелюсток в одну велику квітку. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити гламелію своїми руками з атласних стрічок.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Матеріали:

- Пінопластова куля, діаметром 6 см;

- Палички для суші;

- Тейп-стрічка;

- атласні стрічки;

- Клейовий пістолет.

Майстер-клас гламелія зі стрічок

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Гламелія може стати оригінальною квіткою для нареченої і не зрівняється по вишуканості та оригінальності ні з одним букетом. З'явився цей букет вперше у Великобританії близько 100 років тому і сьогодні він користується великою популярністю. Гламелія може бути будь-якої форми і кольору, головне щоб вона відповідала смакам і уподобанням нареченої.
Як зробити гламелію своїми руками

Щоб квітка була закріплена на міцній основі, вам потрібно буде підготувати для неї стебла. Для цього візьміть палички для суші, обмотайте їх тейп-стрічкою і потім зв'яжіть разом атласною стрічкою.

Візьміть кулю з пінопласту і розріжте її навпіл. Щоб прикріпити цю половину кулі до підготовлених стебел, вам потрібно буде виколупати в центрі коло отвір в пінопласті, залити туди гарячий клей і прикріпити до стебла. При цьому приклеювати стебла потрібно під кутом близько 45 градусів.

Тепер можна приступити до підготовки пелюсток. Для цього візьміть стрічки трьох відтінків і наріжте їх на відрізки довжиною 5,6 і 7 см. З кожного відрізка потрібно буде зробити пелюстки, при цьому у вас має бути близько 20 маленьких пелюсток, приблизно 25 середніх і приблизно 80 найбільших.

За допомогою свічки обпалюйте краї пелюсток і надавайте їм форму. Після такої підготовки пелюстки можна буде приклеювати до кулі, починаючи з центру. Напівкулю потрібно повністю обклеїти пелюстками.
Як зробити гламелію своїми руками

Виріжте кілька зелених пелюсток зі стрічки і надайте їм форму. Зробити це теж можна за допомогою полум'я свічки. Їх потрібно буде приклеїти біля стебел біля основи квітки. Додатково можете прикрасити квітку намистинами. Гламелія готова!

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Якщо вам складно уявити, як виглядає гламелія, дивіться фото. Сподіваємося, що опис майстер-класу цієї квітки допоможе вам зробити гарний букет для нареченої. Своїми руками ви можете творити справжні шедеври. Пам'ятайте, що квіти своїми руками - незабутній подарунок.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як зробити гламелію своїми руками
18-09-2015
Кулькість читачів: 2224