Як зробити вінтажний гаманець своїми руками » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як зробити вінтажний гаманець своїми руками

Як зробити вінтажний гаманець своїми руками

Сьогодні мода на старовинні гаманці увійшла в новий виток своєї популярності. Однак, дорогі модниці, якщо така краса не дісталася вам від бабусь, не поспішайте бігти в спеціалізовані магазини, адже модний аксесуар ви зможете зробити самостійно. Як зробити маленький гаманець у вінтажному стилі у себе вдома, ми вас сьогодні навчимо.

КРОК 1
Купіть матеріал

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

По-перше, щоб що-небудь зробити, спершу потрібно підготувати необхідні матеріали. І наш гаманець - не виняток. Для його виготовлення вам знадобляться щільна яскрава тканина, тонкий шнурок, підклад і округла рамка із застібкою, яку використовують на гаманцях і сумках - металевий фемуар. Останній можна купити в магазині фурнітури або зняти зі старого гаманця.

КРОК 2
Починайте з викройки

Коли всі матеріали будуть у вас під рукою, можете приступати до першого етапу - викройка за розміром фемуара. Для цього спочатку намалюйте контури зовнішньої і внутрішньої частини округлого гаманця на папері, а потім виріжте у двох примірниках по викрійці з двох видів тканин - однотонної підкладкової і різнобарвною лицьовою.

КРОК 3
Прострочіть деталі
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як зробити вінтажний гаманець своїми руками
15-09-2015
Кулькість читачів: 2422