Квіти в гліцерині майстер клас » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Квіти в гліцерині майстер клас

Квіти в гліцерині майстер клас

Хочете продовжити життя квітам? Виявляється, що є дуже простий спосіб зробити красиву квітку довговічною. У цій статті ми розповімо про те, як консервувати квіти в гліцерині. Виявляється, що квіти, поміщені в пляшку з цією дивовижною в'язкою рідиною, стають еластичними і не в'януть. Такими квіточками, зробленими своїми руками, ви зможете захоплюватися протягом декількох років.

Консервуємо букети в гліцерині. Майстер клас

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Перш ніж квіти занурити в гліцерин, їх потрібно добре підготувати. Вічнозелені рослини зрізають в будь-який час року, а ось сезонні заготовляють в кінці літа. Коли зріжете квіти, опустіть їх у воду. Стебло варто зрізати під нахилом. Якщо з стебла тече сік, то потрібно потримати його над вогнем, щоб потемніли кінці. Щоб гліцерин краще вбирався, стебло розщеплюють в центрі довжиною до 6 см. Бажано нижні листочки зняти зі стебел, так як гліцерин погано справляється з молодим листям.

Матеріали для заготівлі квітів:
- Красива пляшка;
- Гліцерин;
- Стрічки;
- Декоративний папір;
- Квіти.

Перед тим як приступити до замочуванню квітів, розведіть гліцерин в окропі у співвідношенні 1: 2. У підготовлену ємкість укладіть квіти і потім залийте їх розчином гліцерину.

Квіти в гліцерині майстер клас


Ви помітите, як квіти і листочки поступово вбирають гліцерин. Доливайте періодично розчин, щоб рослини були повністю покриті. Період консервування квітів залежить від виду самої рослини і може становити від тижня до 8-9 місяців.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Після того як квіти перестануть вбирати гліцерин, ви можете їх укласти в декоративну пляшку і закрити кришкою. Пляшку додатково варто прикрасити нитками або стрічками.

Щоб розчин не помутнів, і квіти не втратили яскраві кольори, консервування найкраще проводити в темному прохолодному місці.
Враховуйте, що чим оригінальніше сама пляшка, тим краще буде виглядати готова композиція з квіткою. Як декор для пляшки ви можете використовувати стрічки, намистини або бісер.

Квіти в гліцерині майстер клас


Квіточки в гліцерині будуть оригінально виглядати в інтер'єрі спальні або кухні. Крім цього вони стануть приємним подарунком, який можна зберегти назавжди. Гліцерин дозволить зберегти квіти живими, при цьому відмінність в натуральному відтінку буде всього лише на півтону.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Сподіваємося, що ці прості поради, як зробити квіти в гліцерині допоможуть вам піднести креативний сюрприз для близьких людей. Квіти в гліцерині своїми руками ви зробите без особливих зусиль і зайвих витрат. Тепер будь-який букет може зберегти первісну привабливість довше одного тижня.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Квіти в гліцерині майстер клас
29-08-2015
Кулькість читачів: 3717