Як вилікувати сміх без причини? » Страница 2 » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як вилікувати сміх без причини?

Як вилікувати сміх без причини?

Психоаналітики, практикуючі за методикою Еріка Берна, лікують своїх пацієнтів за допомогою ... ефірного масла і морської солі. Для цього необхідно підготувати порожню скляну пляшечку невеликої ємності. Потім взяти морську сіль і заповнити нею ємність.

Пацієнту пропонують вибрати те ефірне масло, запах якого нагадує йому про найприємніші емоції, пережиті ним у минулому. Після чого кілька крапель вподобаного ефірного масла додають до морської солі.

Бульбашки закривають кришкою. Психоаналітик пропонує пацієнту носити з собою цю ємність, відкривати її кожен раз під час чергового нападу і вдихати запах, переживаючи ті приємні емоції, які з ним асоціюються, заново. Вже через тиждень буде видно перші позитивні результати.

Фітотерапія: ванни

Позбутися від безпричинного сміху раз і назавжди допоможуть ванни з відваром меліси або лаванди. Ці трави заспокоюють нервову систему, роблять благотворний вплив на організм. Ефект посилиться, якщо в кімнаті будуть горіти свічки.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Вогонь і вода надають магічний вплив на психіку людини. Разом вони створюють атмосферу умиротворення. Здійснювати процедуру рекомендується щовечора.

Масаж
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як вилікувати сміх без причини?
10-09-2015
Кулькість читачів: 2977