Які продукти треба вживати для здоров'я щитовидної залози » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Які продукти треба вживати для здоров'я щитовидної залози

Які продукти треба вживати для здоров'я щитовидної залози

Що корисно їсти для щитовидки, щоб зберегти її здоров'я і убезпечити себе від гормональних збоїв? В першу чергу, налягайте на яблука, морську капусту і морепродукти.

1. Морська капуста


Морська капуста - один з лідерів за вмістом йоду, що дуже важливо для підтримки здоров'я щитовидної залози. Крім того, до складу капусти входить безліч вітамінів і інших корисних речовин.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

2. Морська риба і морепродукти


Дари моря - багате джерело йоду, а також цінних жирних кислот омега-3, які підтримають роботу щитовидки. Постарайтеся вживати морську рибу або морепродукти хоча б двічі на тиждень.

3. Яблука


Не дарма кажуть, що одне яблуко в день вбереже від хвороб на довгі роки. Щитовидка тут - не виняток. Зокрема, антиоксиданти, якими багаті яблука, захистять щитовидну залозу від злоякісних новоутворень.

4. Чорниця


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Уже зовсім скоро на прилавках магазинів з'явитися чорниця - цінне джерело антиоксидантів. Завдяки складу цієї ягоди, вона захистить щитовидку від гормональних збоїв.

7. Горіхи і мед


Налагодити роботу щитовидки допоможе такий рецепт: розімніть 4 ядра волоських горіхів, додайте 1 столову ложку меду і перемішайте. Цю суміш потрібно з'їдати вранці натщесерце протягом 2 тижнів. Просто починайте щоранку зі свіжої порції, що укріплює здоров'я.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Які продукти треба вживати для здоров'я щитовидної залози
27-08-2016
Кулькість читачів: 1356