10 продуктів які можуть викликати онкологічні захворювання » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » 10 продуктів які можуть викликати онкологічні захворювання

10 продуктів які можуть викликати онкологічні захворювання

Експерти пропонують вашій увазі писок з 10 продуктів харчування, що викликають рак.

10. Продукти з написом «дієта»


Дієтичні продукти приносять більше шкоди, ніж користі. За допомогою різних добавок вони хімічно посилюються і обробляються очищеним борошном і цукром. Аспартам є найбільш поширеним штучним підсолоджувачем в дієтичних харчових продуктах.

За даними Європейського Агентства Безпеки Харчових Продуктів, аспартам несе відповідальність за заподіяння широкого спектру захворювань, включаючи рак, вроджені дефекти і проблеми з серцем. Не вживайте їжу, приготовану з генетично модифікованих продуктів, а замість цього - переходьте на органічні продукти.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

9. Вирощений оброблений лосось


Якщо ви купуєте лосось в магазині або замовляєте його в ресторані, переконайтеся, що він виловлений в річках, а не вирощений на фермі. Обробленого вирощеного лосося підгодовують концентрованою, з високим вмістом жиру, сумішшю, подрібненої з риби і риб'ячого жиру, інакше відомої як «корм для лосося».

У риб'ячому жирі містяться хімічні забруднюючі речовини, тому концентрований «корм для лосося», наповнений небезпечною сумішшю з ртуті, антибіотиків, антипиренов, пестицидів, та інших, що викликають рак, канцерогенів. Такий лосось містить до 30 разів більше морських вошей, ніж дикий лосось, який є неапетитним, але це факт.

8. Пончики


Подумайте двічі перед тим, як повернутися в кав'ярню за коробкою пончиків. Висока температура призводить до формування в пампушках акриламіду, канцерогеннї хімічної речовини, яка міститься в сигаретах, барвниках і пластмасі.

На жаль, картопляні чіпси і картопля фрі також нагріваються до високої температури, що робить їх одними з основних продуктів, що викликають рак.

7. Консервовані помідори


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Більшість консервованих продуктів містить бісфенол-А, хімічна речовина, пов'язане з різними формами раку, серцево-судинними захворюваннями і пошкодженням кишечника. Разом з тим, консервовані помідори становлять особливу небезпеку, оскільки висока кислотність бісфенолу, розташованого на консервній банці, викликає рак. У 1960-х роках Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів схвалив бісфенол-А.

У той час як суміш була причиною ракових захворювань і інших серйозних проблем зі здоров'ям, дослідження були непереконливими. Проте, в доповіді Національної Академії наук, опублікованому в 2013 році, говориться, що бісфенол змінює спосіб роботи генів всередині мозку щурів.

6. Перероблене м'ясо


На даний момент ВООЗ відносить перероблене м'ясо до тієї ж категорії, що куріння і азбест. Вживання в їжу переробленого м'яса - сосисок і шинки, викликає рак.

Докази засновані на сотнях досліджень і кілограмах обробленого м'яса, спеціально використаного для виявлення раку товстої і прямої кишки. Доповідь ВООЗ стверджує, що вживання 50 г переробленого м'яса в день (приблизно дві скибочки шинки) може збільшити ризик раку на 18%.

5. Попкорн


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Згідно з деякими дослідженнями, мікрохвильова піч для попкорну руйнує покриття одноразового пакета з хімічною речовиною, створююча речовина, відома як перфтороктанова кислота, або ПФОК.

4. «Брудні» фрукти та овочі


Не всі фрукти однаково корисні. У 2010 році Президентська команда по раку об'єднала два списки «Брудна дюжина» і «15 чистих продуктів». Ідея полягала в тому, щоб допомогти людям вживати продукти з меншою кількістю пестицидів, тим самим знижуючи ризик піддатися речовинам, що викликають рак.

«Брудна дюжина», яка включає в себе такі фрукти, як яблука, персики, і полуницю, дала позитивний результат як мінімум на 47 різних хімічних речовин. Коли справа доходить до фруктів зі списку «Брудна дюжина», Президентська команда по раку пропонує споживачам купувати органічні продукти; кількість токсинів, які вони споживають, можуть бути скорочені на цілих 80%.

3. Картопляні чіпси


Дослідження, проведене журналом Науки Нової Англії, виявило, що вживання всього однієї маленької пачки картопляних чіпсів в день може привести дозбільшення ваги на  2 кг протягом року. Картопляні чіпси містять багато жиру і калорій.

Коли картопляні чіпси обсмажуються при високій температурі, що робить їх хрусткими, вони виробляють речовину під назвою акриламід, канцероген, який також міститься в сигаретах. У дослідженнях, за даними ВООЗ, вивчався зв'язок між вмістом в харчовому раціоні акриламіду і ризиком розвитку раку ротової порожнини, глотки, стравоходу, гортані, нирок, молочної залози і яєчників.

2. Газовані напої


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Газована вода містить цукор і штучні підсолоджувачі. Факт: вживання великих обсягів порожніх калорій призводить до збільшення ваги і сприяє національній епідемії ожиріння. Проте, цукор і штучні підсолоджувачі роблять набагато більше, ніж просто здирання грошей з людей. Штучний підсолоджувач аспартам є канцерогенною речовиною. Відповідно до недавнього дослідження, аспартам підвищує ризик розвитку ракових пухлин мозку.

Вживання газованої води пов'язують з підвищеним ризиком лейкемії, лімфоми та мієломи. Харчовий барвник газованої води - вироблений від 4-метілімідазола - також вважається канцерогенною речовиною, що викликає рак. За словами наукового співробітника Програми по боротьбі з раком Джорджтаунського університету Ноеля Т. Мюллера, вживання двох безалкогольних напоїв в тиждень подвоює ризик раку підшлункової залози.

1. Генетично модифіковані організми


Небезпека генетично модифікованих організмів добре задокументовані. ГМО - причина збільшення кількості таких захворювань, як аутизм і харчова алергія. Також можна помітити різке збільшення аутоімунних захворювань, безпліддя, шлунково-кишкових проблем. Збіг? Можливо - немає.

Станом на 2010 рік, 80% кукурудзи і 90% соєвих бобів, отриманих в США, вирощені з модифікованого насіння. Крім того, гормон росту в молоці великої рогатої худоби пов'язують з раком. Іншими словами, їжа, вирощена за допомогою біотехнологій, не призначена для масового виробництва.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити 10 продуктів які можуть викликати онкологічні захворювання
22-08-2016
Кулькість читачів: 1398