Корисні властивості морської капусти » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Корисні властивості морської капусти

Корисні властивості морської капусти

Морську водорість під назвою «ламінарія» здавна використовують в їжу жителі Південно-Східної Азії. В Японії нарахували вже три сотні рецептів самих різних страв з її використанням, а китайці навіть внесли морську капусту в національний реєстр лікарських засобів! Чим же вона так корисна нашому організму?

 

Перш за все морська капуста незамінна як багатюще джерело вітамінів, мікроелементів і амінокислот. За цими показниками вона перевершує багато звичних нам фруктів та овочів. Візьмемо для порівняння білокачанну капусту: ми побачимо, що ламінарія містить в два рази більше фосфору, в 11 разів більше магнію, в 16 разів більше заліза і аж в 40 разів більше натрію! Крім того, морська капуста постачає організму людини легкозасвоюваний йод, вітамінами А, В1, В2, В12, С, Д, Е, і калій, а також інші мікро- і макроелементи.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

 

Завдяки багатому вмісту клітковини, альгинатов і полісахаридів морська капуста допомагає травленню і запускає очисні процеси, виводить токсини і зайвий холестерин. Її регулярне вживання нормалізує роботу щитовидної залози і поліпшує склад крові, чому сприяє вміст вітамінів групи В і заліза.

 

Ламінарія, крім того, - відмінний засіб очищення організму від шлаків, зокрема позбавлення від хронічного запору. Вона допомагає як знизити вагу і позбутися від набряків, так і поліпшити свій стан при атеросклерозі, гіпертонії, ішемічної хвороби. Недавні дослідження показали, що морська капуста здатна навіть зупиняти ріст пухлин, а значить, служить прекрасним профілактичним засобом проти онкологічних захворювань.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

 

Зростає ламінарія по всій земній кулі. Однак найвища лікувальна і поживна цінність - у морської капусти північних морів, оскільки в ній міститься більше різних біологічно активних речовин. У цих холодних водах бура водорість ламінарія виростає завдовжки до 25 метрів і встигає накопичити в собі ціле джерело корисних властивостей.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Корисні властивості морської капусти
3-08-2016
Кулькість читачів: 1465