Як сіль здатна справитись з шийним остехондрозом » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як сіль здатна справитись з шийним остехондрозом

Як сіль здатна справитись з шийним остехондрозом

Це дуже знайомий багатьом стан, коли через проблеми з шийними хребцями мучать запаморочення, розлади пам'яті і головний біль, погано піддається лікуванню. Сьогодні хочемо підказати вам один незвичайний, але ефективний рецепт.

Беремо: 20 ст.л. нерафінованої олії, наприклад, соняшникової, і змішуємо її з 10 ст.л. дрібної кухонної солі. Намагаємося максимально розмішати цю суміш і залишаємо її на кілька днів у теплому місці для повного розчинення.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Потім починаємо курс з 12-15 щоденних процедур. Увечері змастіть лікувальною сумішшю найболючішу ділянку своєї шиї і енергійно масажуйте, втираючи масло з сіллю в шкіру. Почніть з двох хвилин такого самомасажу, потім додавайте кожен день ще по дві хвилини. Після втирання протріть шию махровою серветкою, змоченою в гарячій воді і віджатою.

Ви можете відзначити короткочасну сонливість або слабкість після процедури, яка не повинна вас лякати. Вже через 10 днів стане помітно поліпшення вашого стану: головні болі відступлять, стане гострішою пам'ять, а також зір. Після закінчення всього курсу позитивний ефект збережеться мінімум на рік. Через півтора-два роки його можна повторити.

Перед початком курсу олійно-сольового масажу не забудьте порадитися зі своїм лікарем!

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як сіль здатна справитись з шийним остехондрозом
2-08-2016
Кулькість читачів: 1350