Що станеться, якщо вживати більше клітковини » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Що станеться, якщо вживати більше клітковини

Що станеться, якщо вживати більше клітковини

Коли справа стосується вибору підходящої дієти, завжди виникають сумніви, що слід включити в свій раціон, а від чого варто відмовитися. Інтернет переповнений всілякими дієтами, покликаними допомогти скинути вагу і запобігти розвитку раку. І з усього цього різноманіття досить складно зробити свій вибір.

Нашим тілам, подібно машинам, необхідне паливо для правильного функціонування. І їжа - те саме паливо. Вона визначає якість нашого життя і здоров'я в довгостроковій перспективі. Тому так важливо вибрати кращий раціон харчування, що підходить вашому способу життя, який запобігає виникненню різних захворювань.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Клітковина - поживна речовина рослинного походження, головним чином міститься в цілісному зерні, бобових, фруктах і овочах. Багатьом клітковина відома як кращий засіб від запорів. Проте, у цієї поживної речовини є ще безліч лікувальних властивостей, про які мало хто знає. Нижче наведені деякі з них.

1. Дієта з високим вмістом клітковини допоможе вам схуднути

У чому ж секрет здорової і швидкої втрати ваги? Ні, це не вправи або відмова від вуглеводів. Згідно з новим дослідженням, кращий спосіб схуднути - «зосередитися на мінімально оброблених продуктах з високим вмістом клітковини». Клітковина добре насичує організм, і ваш мозок гранично швидко отримує сигнал про ситість. Така їжа перетравлюється повільніше, поживні речовини всмоктуються в кров, і відчуття ситості довго не покидає вас.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

2. Клітковина поліпшує здоров'я кишечника

Ваш кишечник - будинок для сотень різних бактерій. Одні з них приносять користь, інші ж можуть привести до серйозних захворювань. Дієта з високим вмістом клітковини допомагає позбутися від запалень і знизити ризик виникнення ускладнень. Хороші бактерії харчуються клітковиною, отримують вітаміни і поживні речовини, які корисні для нашого організму.

3. Знижує ризик виникнення геморою

Дієта з високим вмістом клітковини не тільки допомагає кишечнику, але і знижує ризики виникнення геморою! Геморой - опухлі вени в ректальній області, які часто є результатом занадто великої напруги при дефекації. Продукти, багаті клітковиною, є натуральними проносними, що допомагають запобігти кров'янистому стільцю.

4. Допомагає контролювати рівень цукру в крові

Дієта з високим вмістом клітковини допомагає контролювати рівень цукру в крові. Це поживна речовина, на відміну від рафінованих вуглеводів, не приводить до підвищення рівня цукру в крові, та й не вимагає інсуліну для перетравлення. Щоденне споживання клітковини значно знижує ризик виникнення цукрового діабету другого типу.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

5. Захищає від захворювань серця

Регулярне споживання клітковини знижує ризик розвитку ішемічної хвороби серця на 50%. Знижується ймовірність виникнення інсульту і серцевих нападів. Згідно з дослідженням, кожні з'їдені 7 грамів клітковини знижують ризик інсульту на 7%.

6. Покращує стан шкіри

Клітковина надає шкірі сяйво, процеси старіння організму сповільнюються. Експерти вважають, що така дієта позбавляє організм від грибка і дріжджів, які й стали причиною появи висипки і прищів на тілі.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Що станеться, якщо вживати більше клітковини
1-08-2016
Кулькість читачів: 1479