Чому потрібно почати кататися на велосипеді вже сьогодні » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Чому потрібно почати кататися на велосипеді вже сьогодні

Чому потрібно почати кататися на велосипеді вже сьогодні

Люди починають кататися на велосипеді з різних причин - для них це спорт, здоров'я, внесок в навколишнє середовище або економія грошей. Хоч би яка була причина - це одне з найкращих рішень, яке ви могли б прийняти!
 
 
1. Ви задієте м'язи
Катання на велосипеді задіє майже всі м'язи тіла. Навіть один тиждень, коли ви неактивні, може привести до того, що сила м'язів впаде на 50%, що сильно зашкодить вам у довгостроковому періоді. Змушуйте працювати м'язи ніг, спини, живота і плечей - сідайте на велосипед!
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
2. Ви допомагаєте планеті
Велосипеди займають менше місця, ніж автомобілі, і практично не забруднюють атмосферу, але ви все одно пересуваєтеся до 3 разів швидше, ніж пішки.
 
 
3. Болі в спині і хвороби хребта відступають
Тримати гарну поставу під час катання дуже важливо: специфічні руху ніг стимулюють м'язи нижньої частини спини - зони, де у багатьох утворюються хребетні грижі. «Велосипедні» руху зміцнюють хребет і знімають стреси.
 
 
4. Ваші суглоби захищені
Одне з головних переваг катання на велосипеді - захист суглобів. Хрящі суглобів тренуються завдяки круговим рухав; таким чином ви знижуєте ризик артрозу.
 
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
5. Виробляється внутрішня рівновага
Катання на велосипеді ідеально для того, щоб забезпечити тіло балансом між напругою і розслабленням. Це не тільки достатня фізична активність для тих, хто не тренується регулярно, але і баланс!
 
 
6. Ви знімаєте стрес
Одноманітні циклічні руху допомагають впоратися із занепокоєнням, депресією і іншими психологічними проблемами. Це дозволяє стабілізувати емоційні та фізичні функції тіла. А ще катання на велосипеді - один із способів контролю гормонального дисбалансу!
 
 
7. Стан серця поліпшується
Недостатня активність погано впливає на серце. Катання на велосипеді ідеально для зміцнення серцевого м'яза і зняття з нього стресу. Регулярні катання зменшують всі фактори ризику, пов'язані з серцевими нападами та іншими серцево-судинними захворюваннями.
 
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
8. Циркуляція крові покращується
Недолік фізичних вправ призводить до порушень дихання і поганої циркуляції крові. Регулярне катання на велосипеді забезпечує хорошу вентиляцію легенів і, відповідно, краще засвоєння кисню і кращу циркуляцію, в свою чергу, є запорукою сплеску енергії.
 
 
9. Кров'яний тиск під контролем
Їзда на велосипеді в помірних кількостях може допомогти вам знизити високий тиск. Таким чином ви можете уникнути проблем, пов'язаних з ним.
 
 
10. Спалюється жир і знижується холестерин
Завдяки катання на велосипеді ваше тіло починає використовувати запаси жиру і приходити до здорового балансу холестерину ( «хорошого» і «поганого») в організмі. Все це дозволить вам не страждати від надлишкової ваги надалі.
 
 
11. Ваша витривалість підвищується
Аеробні вправи - такі, як катання на велосипеді - дають вам достатнє навантаження, не виснажуючи тіло, але підвищуючи його витривалість, що дасть вам можливість в подальшому не відчувати постійну втому і стомлення.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Чому потрібно почати кататися на велосипеді вже сьогодні
26-07-2016
Кулькість читачів: 1395