Як зберегти сердце здоровим » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як зберегти сердце здоровим

Як зберегти сердце здоровим

Запитайте «сердечних справ майстра», що саме він сам особисто робить для власного здоров'я - і професіонал поділиться нескладними і зрозумілими рекомендаціями, які перевірені практикою.
 
1. Висипайтеся
Якісний відпочинок вкрай важливий для серця. Здоровий сон, коли ви прокидаєтеся з повними силами, нормалізує тиск і підтримує ваші судини.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

2. Пийте достатньо води
Ви можете не помічати зневоднення. Але при цьому, якщо в організм надходить менше 5 склянок води в день, кров стає більш в'язкою, вона гірше переносить кисень до ваших клітин і органів, зростає ризик появи тромбів в судинах.

3. Правильно харчуйтеся
Ідеальною для здоров'я серця вважають середземноморську дієту: багато овочів, якісні макарони або рис плюс риба і оливкове масло. Кожен день необхідно з'їдати хоча б кілька ягід (хоча б заморожених). Крім того, в раціоні повинно бути багато білка, щоб живити серцевий м'яз.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

4. Заряджайтеся хорошим настроєм
Обов'язково знайдіть привід посміятися хоча б раз в день! Це найдієвіший спосіб захистити ваше серце. Також освойте хоча б найпростішу медитацію і 15 хвилин в день слухайте приємну вам музику, закривши очі. Це допоможе вам продовжити молодість на довгі роки.

5. Ходіть по сходах
Найпростіший вид кардіонагрузок - пройти кілька прольотів пішки. Статистика переконливо показує, що ризик серцевого нападу набагато нижче у тих, хто обходиться без ліфта і ескалатора.

6. Будьте вдячні
Обов'язково вимовляйте слова подяки за все хороше, що з вами відбувається, хоча б подумки. Вчені довели, що подібні дії неймовірно добре сприяють для здоров'я серця і судин, крім того, вони нормалізують тиск і зупиняють запальні процеси в організмі.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

7. Не переносіть застуду на ногах
Респіраторні і вірусні інфекції можуть давати серйозні ускладнення саме на серце, часом призводять до інвалідності. Тому якщо захворіли, обов'язково забезпечте своєму організму відпочинок, необхідний для повного одужання.

8. Подбайте про вітамін D
Влітку поповнити його запаси простіше простого - потрібно неодмінно бувати на свіжому повітрі, найкраще в ранкові години. Восени і взимку необхідно приймати препарати і вживати продукти, багаті цим вітаміном. Це дуже важливо не тільки для підтримки міцності кісток, але і для захисту від серцевого нападу, а також запобігання інсультів та інфарктів.

9. Хороший алкоголь в розумних кількостях
Приємний спосіб підтримувати серце і судини в здоровому стані - келих сухого червоного вина в день. Вміщені в ньому флавоноїди регулюють кількість холестерину в крові, а також зміцнюють стінки судин. А ось алкогольні надмірності - навпаки, перший спосіб завчасно підірвати своє здоров'я.

10. Балуйте себе шоколадом
Кілька часточок в день також допомагають подбати про серце завдяки унікальним властивостям какао. А крім того - підняти настрій. Перш за все це стосується гіркого шоколаду, в якому вища концентрація рідкісних біологічно активних речовин, і менше жирів і вуглеводів.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як зберегти сердце здоровим
19-07-2016
Кулькість читачів: 1605