Випадки коли потрібно терміново бігти до мамолога » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Випадки коли потрібно терміново бігти до мамолога

Випадки коли потрібно терміново бігти до мамолога

Рак грудей є одним з найбільш поширених онкологічних захворювань на сьогоднішній день. Тому кожна жінка повинна знати, що може послужити приводом для звернення до мамолога.

1. Нагрубіння, біль в молочних залозах в період перед менструацією, також біль і печіння протягом усього менструального циклу може свідчити про розвиток фіброзно-кістозної мастопатії.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

2. Травми грудей, що виникають в результаті падіння або удару можуть привести до розвитку новоутворення.


3. Запалення молочних залоз в результаті застійних явищ в період лактації. Запалення супроводжується сильним болем, підвищенням температури тіла, зміною кольору і складу молока (можуть бути домішки крові). Дана причина є негайним приводом для звернення до мамолога.

4. Гінекологічні захворювання, які пов'язані з надлишком естрогену. Підвищений вміст цього гормону може привести до захворювань молочної залози.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

5. Зміна ареоли соска (структури, кольору, форми), а також самого соска (біль, виділення, свербіж, почервоніння і так далі) є серйозним приводом для відвідування лікаря, так як подібні порушення можуть бути симптомами такого захворювання як рак соска, який в подальшому може призвести до розвитку раку молочної залози.

6. Онкологічні захворювання молочної залози у найближчих родичів. Доведено, що гінекологічні і мамологічні онкологічні захворювання передаються у спадок, за допомогою одного і того ж гена.

7. Безпліддя, переривання вагітності або викидень також є фактором ризику розвитку захворювань молочних залоз, а, отже, приводом відвідати мамолога.

Якщо ніяких приводів для занепокоєння немає, то жінка обов'язково повинна знати, що необхідно в цілях профілактики відвідувати мамолога щороку, а також періодично проводити самообстеження молочних залоз на предмет ущільнень, зміни форми грудей, зміни форми ареол і сосків, а також зміни кольору шкірних покривів в цій зоні.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Випадки коли потрібно терміново бігти до мамолога
26-04-2016
Кулькість читачів: 1821