Як правильно харчуватися при артрозі » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як правильно харчуватися при артрозі

Як правильно харчуватися при артрозі

Правильне харчування - один з ключових чинників, що впливають на наше здоров'я.

При артрозі ж необхідно збалансувати свій раціон, ґрунтуючись на поради лікаря і з огляду на тяжкість хвороби. Так, і переїдання, і голодування можуть призвести до сумніх наслідків для здоров'я суглобів. У наш час проведено багато досліджень, метою яких було виявлення та вивчення можливих причин появи артрозу. Однією з основних є зайва вага. Однак в боротьбі з артрозом необхідно пам'ятати, що організм не повинен відчувати дефіцит корисних речовин і мікроелементів.
 

 
У зв'язку з цим дуже важливо усвідомлено і розумно підходити до питання свого харчування. Які ж продукти варто виключити з раціону? Отже: - продукти, в яких містяться швидкі вуглеводи, що сприяють відкладенню жирів (солодощі, випічка); - Алкоголь, так як завдяки йому вивільняється велика кількість вільних радикалів; - Ковбаси, сосиски, насичені різними консервантами і каррагеном; - М'ясо, копчене «рідким димом»; - Інші неякісні продукти, які містять стероїди і консерванти.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Що корисно при артрозі. Хоча в списку не рекомендованих продуктів переважають м'ясні, не варто думати, що потрібно зовсім виключити м'ясо. А деякі страви з нього просто необхідні. Так, холодець (і інші желеподібні страви) - дуже корисна їжа для суглобів. Серед овочів дуже корисні при артрозі квасоля, горох та інші види бобових, в них багато тіаміну і вітаміну В9.


Картопля (особливо печена), багатий тіаміном і піридоксин. Капуста і листя зелені - джерела фолієвої кислоти. Не менш корисними будуть зернові культури і хліб грубого помелу. Банани, волоські горіхи, фундук - джерела вітаміну В6. В цілому говорячи про артроз, головне - привести свій раціон відповідно до основних принципів здорового харчування для всіх людей.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Це: - намагатися їсти частіше, але невеликими порціями; - Не вечеряти перед сном; - Вживати більше води; - Стежити за тим, щоб їжа була багата всіма потрібними вітамінами і мінералами. Дотримання цих простих рекомендацій сприятиме зменшенню навантаження на суглоби, шляхом зниження ваги, а також поліпшить їх стан і самопочуття організму в цілому.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як правильно харчуватися при артрозі
26-04-2016
Кулькість читачів: 1997