Точки акупунктури в голкотерапії » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Точки акупунктури в голкотерапії

Точки акупунктури в голкотерапії

Точки акупунктури. Акупунктура як лікувальний метод виникла завдяки відкриттю на тілі людини ділянок, які мають лікувальні та діагностичні властивості. В основі рефлексотерапії лежать точки акупунктури (або ТА) - певні місця на тілі людини, впливом на які і здійснюється процес лікування. Китайські назви: шу-Сюе - життєва точка, кун-Суе - діра, отвір, ямка, «палац під шкірою», «вікно в небо». Нерідко називають ці точки китайськими, життєвими, біологічно активними зонами або біологічно активними точками.

Точки акупунктури в голкотерапії


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Без знання точного місцезнаходження ТА, її функціональної зв'язки з іншими точками, органами, неможливо ефективно застосовувати голковколювання як метод лікування. Людина народжується з ТА, після смерті деякий час їх електричні властивості зберігаються. Після пересадки шкіри властивості ТА відновлюються. Такі точки є у тварин і використовуються в їх лікуванні. З книги в книгу передається легенда, що приблизно 5 тис. років тому (в епоху правління імператора Фу Сі) людина випадково вдарила себе по нозі мотикою і несподівано позбулася головного болю. Так була відкрита перша точка.

На думку більшості авторів, точка акупунктури є якийсь клітинно-гуморальний апарат, який володіє найбільшою активністю в системі взаємодії «зовнішні покриви - внутрішні органи».

Власне сама ТА (локус) знаходиться під шкірою на глибині від декількох міліметрів до декількох сантиметрів і навіть більше.

Точки акупунктури в голкотерапії


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Площа локусу ТА становить близько 2-5 квадратних міліметрів. При активації точки (захворювання, емоційне напруження) її площа збільшується в кілька разів - виникає як би ореол. Попадання голкою в область теж дає ефект, але меншою мірою. ТА тісно пов'язана з шкірою, проектується на її поверхню.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Точки акупунктури в голкотерапії
18-04-2016
Кулькість читачів: 2343